Wyszukiwarka
Masz pytanie?

I Feederowy Puchar Lowisko.net

2021-11-27 07:00
  • Losowanie II Tura
    Losowanie II Tura

Zapraszamy na I edycję zawodów feederowych w Elblągu na rz. Elbląg.

Zawody odbędą się 27-28.11.2021

Sędzia główny: Marek Biernacki

 

  

Zapisy i info: 601 359 144

 

Regulamin:

 - Limit używanych przynęt pochodzenia zwierzęcego wprowadzanych do zanęty wynosi 2,5 litra na jedną turę, w tym maksymalnie 0,5 litra ochotki (jokersa lub haczykowej) i 0,5 litra czerwonych robaków (dżdżownicowate - Lumbricidae), które muszą być przedstawione do kontroli w stanie niepociętym.

- Robaki muszę być przedstawione w pudełkach cechowanych z zamknięciem. Limity będą sprawdzane nie później niż na 30 minut przed sygnałem do nęcenia

- Limit na każdą turę zanęty sypkiej, pelletu, wszelkiego rodzaju nasion, glin i ziem to 12 litrów

- Ograniczenie dystansu łowienia - informacja w sobotę rano na odprawie.

- tura 4 godziny

 

 Nagrody:

  • 1. 2500 , 2. 1200, 3. 800, 4. 500
  • Nagrody rzeczowe do 12 miejsca
  • Nagrody do rozlosowania 
  • Koszulka okazjonalna dla każdego

 

 

Sponsorzy: Feeder Freak, Sklep Szuwarek - Czarek Góra, Matchpro, Genlog, Robinson

 

Harmonogram zawodów: 

 

Piątek 26.11 -  zapisy nad wodą lub w Bursie, dla zabieganych w sobotę rano.

 

Sobota 27.11:

6.45- 7.25 Zbiórka i potwierdzenie obecności na boisku za bursą nr 3 ul. Wapienna. 

7.30 Losowanie tradycyjne (chyba, że wejdą restrykcje sanitarne)

9:50  Nęcenie

10.00 - 14.00  Łowienie I Tura 

14.40 - 15.00 - Obiad - boisko za bursą

ok 17 - Wyniki I Tura, Na FB i na TEJ Stronie:

 

Niedziela 28.11,  

7.00 - Transmisja Live

7.05 - Losowanie on line na Facebooku Lowisko.net , Wyniki Losowania zostaną podane Na FB i na TEJ Stronie:

7.20 - 7.40 - Dojazd do stanowisk

9:20 - Nęcenie

9.30 - 13.30  Łowienie II Tura 

14.00 - 14.30  Obiad  -  miejsce podane zostanie wkrótce

ok 14.45  Wyniki Zawodów, Dekoracja - boisko za bursą.

Pełne wyniki do wtorku na FB i na TEJ Stronie:

Obiad boisko za bursą

 Orientacyjna mapa sektorów - może ulec zmianie, o czym będzie informować na odprawie.

Transmisje Live z zawodów:

Sobota:

Niedziela: 

 

   

Lista startowa:

 

  1. Andrzej Chyb

  2. Tomasz Janeczek

  3. Stefan Makurat

  4. Kamil Kwocz

  5. Remigiusz Zielonka

  6. Robert Pilarski

  7. Dawid Węgrzyniak

  8. Damian Mazurek

  9. Norbert Kukowski

  10. Janusz Wilański

  11. Daniel Wiczling

  12. Karol Wiczling

  13. Cezary Góra

  14. Marcin Dobrowolski

  15. Radosław Chudziński

  16. Michał Chrzanowski

  17. Ryszard Lidzbarski

  18. Witold Cierech

  19. Grzegorz Góra

  20. Kamil Bartosiewicz
  21. Damian Tunkiewicz

  22. Piotr Zdolski

  23. Mateusz Wołoszyk

  24. Andrzej Sokołowski

  25. Darek Stefanowicz

  26. Patryk Gadomski

  27. Waldemar Oleksza

  28. Bartosz Krupiński

  29. Paweł Kicowski

  30. Alan Kuryło

  31. Jarosław Piróg

  32. Adam Lewandowski

  33. Marek Kobuszewski

  34. Marek Rońda

  35. Bartłomiej Papis

  36. Mateusz Akermann

  37. Paweł Domiter

  38. Henryk Brzozowski

  39. Andrzej Nieumierzycki

  40. Adam Grzyb

  41. Robert Grzyb

  42. Kazimierz Dobrowolski

  43. Maciej Wietecha

  44. Bartosz Sokołowski

  45. Ričardas JANKEVIČIUS

  46. Sergejus LANINAS

  47. Ramūnas BRUŽAS

  48. Žilvinas LEKAVIČIUS
  49. Sergėjus SOLOMATNIKOVAS 

  50. Arūnas MAZURKEVIČIUS

  51. Marcin Olszanicki
  52. Kamil Maciejczyk
  53. Andrzej Bednarek
  54. Kamil Nowicki
  55. Ruslanas Rybakovas
  56. Paulius Korsakas
  57. Rodosław Bejrowski
  58. Sławek Purtak
  59. Adam Rudnicki
  60. Dominik Błaszczyk
  61. Michał Zyndzo
  62. Kamil Lange
  63. Kazimierz Krackowski
  64. Paweł Ostrowski
  65. Włodzimierz Stryjewski

 

 

I Feederowy Puchar Lowisko.net - Galeria 4

  
  • Dodaj link do:
  • facebook.com