Wyszukiwarka
Masz pytanie?

O Nas

Lowisko.net - to marka firmy Mebeltom.pl,  których właścicielem jest Tomasz Kupren

"Łowisko" - to nie tylko sklep internetowy ale także portal spotkań wędkarzy. Na jego stronach znajdziecie zdjęcia z zawodów oraz ich relacje. Dostępne są również wywiady z zawodnikami, a także filmy wędkarskie w lowiskoTV.

Internetowy sklep wędkarski lowisko.net działa nieprzerwanie od 07.2009r.

Sklep na przestrzeni tych lat cały czas porzerza intensywnie ofertę. Bogate doświadczenie wędkarskie poparte wieloma medalami z imprez Ogólnopolskich oraz wieloletnia praktyka handlowa pozwolają stwarzać bardzo atrakcyjną ofertę dla miłośników wędkarstwa.


Klub Lowisko.net Olsztyn

Klub lowisko.net został założony przy Okręgu PZW Olsztyn w 2010 roku. Drużyna powstała częściowo z zawodników reprezentujących Drwęce Ostróda (Tomasz Kupren, Wojciech Sokolnicki).

Głównym celem jest start w podlodowych Grand Prix Polski, organizacja zawodów wędkarskich (spławikowych, feederowych i podlodowych) i propagowanie tego pięknego sportu.

Spławikowy Puchar lowisko.net to zawody o uznanej renomie i randze w Polsce. Odbywa się on co roku w Elblągu i w 2020 roku była już jego 11 edycja !

Na stronach łowiska znajdziecie także publikacje popularno-naukowe na tematy wędkarstwa, rybactwa oraz ekologii. Sklep internetowy lowisko.net oferuje wyselekcjonowane produkty wielu producentów. 

Nadrzędnym celem w powstawaniu tego przedsięwzięcia w 2009 roku było zebranie wszystkich najlepszych produktów z okolic Olsztyna i możliwość podzielenia się nimi z całym krajem. Od tej pory trochę się rozrośliśmy :)

Lowisko to wyjątkowe miejsce, w którym znajdują się produkty nigdzie indziej nie dostępne razem z różnych względów.

Lowisko.net powstało by sprostać oczekiwaniom wędkarzy wyczynowych ceniących najwyższą jakość w rozsądnej cenie. 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com