VII Puchar Lowisko.net 15-16.10.2016

Zawody wędkarskie » VII Puchar Lowisko.net 15-16.10.2016

VII Puchar Lowisko.net za nami!

Startowało 64 zawodników z Polski i Litwy, którzy stworzyli doskonałą atmosferę i wysoki poziom sportowy.

Ryby brały chimerycznie i należało się do nich dostosować - zwłaszcza w drugim dniu. Odległościówka, czy przedłużony zestaw na skróta szybko windował zawodnika w czołówce sektora.
Od kilku lat zajmuję się tylko organizacją tej imprezy, pozostawiając rywalizację innym. Dużo można się nauczyć nie startując :)

Dziękuję za pomoc: Piotrek Michalski, Bartek Smoliński, Jarosław Pliszka, Natalia Górecka, Łukasz Stasiak, Krzysiek Żytkiewicz, Tadek Wiziecki, Mariusz Sokołowski, Darek Ziemniewicz, Paweł Fic, Marek Biernacki za bezpośrednią pomoc nad wodą.

Dziękuję szczególnie żonie za pomoc i cierpliwość.

18 nagród dla najlepszych, pakiet startowy z koszulką dla każdego uczestnika oraz 62 nagrody do rozlosowania wśród wszystkich to również zasługa sponsorów, których każdego roku przybywa.

Dziękuje:

- MatchPro Krzysztof Kałużny
- Robinson Europe
- FH Donald Artur Kocikowski
- Gaby Producent Ryb Pluszowych
- Maver Polska Adam Kruk
- Sklep Szuwarek Czarek Góra
- Eko Sol Sokolnicki Wojciech
- Lorpio
- Wiktor Walczak.

Do zobaczenia na kolejnym Pucharze Lowisko.net !

 

Zobacz Album zdjęć z VII Pucharu

 

 

Zobacz wyniki: Generalne,  sektorowe, dniowe dwóch tur


Pierwsza 15 VII Pucharu Lowisko.net


Nazwisko i imię: Nr Stanowiska WAGA/g I Tura Sektor Miejsce w sek. I Tura Nr stanowiska WAGA/g II Tura Miejsce w sek. II Tura Sektor Suma Wag Suma pkt. Zajęte miejsce
WOLNY KRZYSZTOF 67 12270 G 1 48 2680 2   14950 3 1
CHOMKO ADAM 58 11860 F 1 68 2620 2   14480 3 2
KRÓLIKOWSKI ARTUR 65 9030 G 2 64 3460 1   12490 3 3
ŻYTKIEWICZ KRZYSZTOF 4 7240 A 2 4 7240 2   14480 4 4
ZIEMNIEWICZ DARIUSZ 46 6150 E 3 50 2720 1   8870 4 5
STASIAK ŁUKASZ 38 10520 D 1 38 2980 4   13500 5 6
BITINAS ROLFAS 28 6490 C 1 24 2580 4   9070 5 7
MAKURAT DAWID 22 6180 B 2 26 2660 3   8840 5 8
KWIECIŃSKI SEBASTIAN 29 4820 C 4 15 2010 1   6830 5 9
Aurimas Verbliugevičius 37 8690 D 2 45 1700 4   10390 6 10
Povilas Užkuraitis 50 11730 E 1 55 2740 6   14470 7 11
PAWLIKOWSKA PATRYCJA 68 6150 G 5 56 7650 2   13800 7 12
FRĄCKIEWICZ JAN 15 7960 B 1 37 870 6   8830 7 13
CYROCKI MARCIN 59 7230 F 4 67 1360 3   8590 7 14
ŻYDACZEK PRZEMYSŁAW 12 5090 A 4 36 3320 3   8410 7 15

 

 


Wyniki po I turze:

 

SEKTOR A, Stanowiska
Lp. Nazwisko i imię: Nr Stanowiska WAGA/g Miejsce w sektorze
1 ALEFIEROWICZ MAREK 13 7480 1
2 ŻYTKIEWICZ KRZYSZTOF 4 7240 2
3 PUZDROWSKI SŁAWOMIR 6 5580 3
4 ŻYDACZEK PRZEMYSŁAW 12 5090 4
5 RYTKA MAREK 5 4100 5
6 MACIEJCZYK KAMIL 8 4220 6
7 WTULICH MARIUSZ 11 3490 7
8 RÓŻAŃSKI ŁUKASZ 9 3310 8
9 SŁOMIŃSKI SEBASTIAN 7 2660 9
10 STYJEWSKI WŁODZIMIERZ 10 1100 10
  Suma:   44270  
         

 

SEKTOR B, Stanowiska
Lp. Nazwisko i imię: Nr Stanowiska WAGA/g Miejsce w sektorze
1 FRĄCKIEWICZ JAN 15 7960 1
2 MAKURAT DAWID 22 6180 2
3 MAKURAT STEFAN 16 6060 3
4 JAWOREK ADAM 21 5970 4
5 KRUCZKOWSKI EDWARD 14 5780 5
6 CESARZ MACIEJ 20 5280 6
7 KRIVOSEJEVAS ANDRIURS 18 4570 7,5
8 JABLONSKIS JONAS 19 4570 7,5
9 WOLNY DAMIAN 17 3830 9
  Suma:   50200  
SEKTOR C, Stanowiska
Lp. Nazwisko i imię: Nr Stanowiska WAGA/g Miejsce w sektorze
1 BITINAS ROLFAS 28 6490 1
2 TABOR RYSZARD 27 5380 2
3 PARZYCH MARIUSZ 25 5150 3
4 KWIECIŃSKI SEBASTIAN 29 4820 4
5 WYSOKIŃSKI MAREK 30 4700 5
6 HARNATKIEWICZ KAZIMIERZ 31 4270 6
7 PLUTA WACŁAW 24 4110 7
8 MAZUREK KRZYSZTOF 23 3490 8
9 SOKLONICKI WOJCIECH 26 0 9
  Suma:   38410  
SEKTOR D, Stanowiska
Lp. Nazwisko i imię: Nr Stanowiska WAGA/g Miejsce w sektorze
1 STASIAK ŁUKASZ 38 10520 1
2 VERBLIUGEVICIUS AURIMAS 37 8690 2
3 SAWCZUK JAN 36 6150 3
4 KOPCZYŃSKI MARIUSZ 39 5570 4
5 MARINOW JANKO 34 5410 5
6 SILVIJUS DVYLYS 33 3960 6
7 LABUDA MICHAŁ 41 2710 7
8 LIDZBARSKI RYSZARD 35 1970 8
9 OLEJARZ KAZIMIERZ 40 780 9
  Suma:   45760  
SEKTOR E, Stanowiska
Lp. Nazwisko i imię: Nr Stanowiska WAGA/g Miejsce w sektorze
1 UZUKARITIS PORILAS 50 11730 1
2 SOKOŁOWSKI MARIUSZ 48 7430 2
3 ZIEMNIEWICZ DARIUSZ 46 6150 3
4 GÓRA MARCIN 45 6020 4
5 ŁUSZCZKI JULIAN 49 5990 5
6 JURECKI ANDRZEJ 47 5550 6
7 BARSZCZEWSKI MICHAŁ 43 3800 7
8 MIGDALSKI DARIUSZ 44 3120 8
9 JARZYŃSKA JOANNA 42 1570 9
  Suma:   51360  
SEKTOR F, Stanowiska
Lp. Nazwisko i imię: Nr Stanowiska WAGA/g Miejsce w sektorze
1 CHOMKO ADAM 58 11860 1
2 FIC PAWEŁ 57 11540 2
3 MAZURKIEWICZ ANDRZEJ 55 7540 3
4 CYROCKI MARCIN 59 7230 4
5 PUZDROWSKI MIROSŁAW 56 5000 5
6 KANIECKI SEWERYN 61 4880 6
7 SIEMASZKO ALEKSANDER 62 4090 7
8 BUZAS TOMAS 54 2950 8
9 WIZIECKI TADEUSZ 60 2700 9
  Suma:   57790  

 

SEKTOR G, Stanowiska
Lp. Nazwisko i imię: Nr Stanowiska WAGA/g Miejsce w sektorze
1 WOLNY KRZYSZTOF 67 12270 1
2 KRÓLIKOWSKI ARTUR 65 9030 2
3 KLIMKOWSKI PIOTR 69 6790 3
4 KRUSZEWSKI ANDRZEJ 64 6450 4
5 PAWLIKOWSKA PATRYCJA 68 6150 5
6 GÓRA CEZARY 66 5140 6
7 WOROWIEC JAROSŁAW 71 4010 7
8 ZUBA KURZYSZTOF 70 3910 8
9 PUZDROWSKI FILIP 63 810 9
  Suma:   54560  

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA VII PUCHAR LOWISKO.NET
Lp. Nazwisko i imię: Nr Stanowiska WAGA/g Sektor Miejsce w sektorze Miejsce po I turze
1 WOLNY KRZYSZTOF 67 12270 G 1 1
2 CHOMKO ADAM 58 11860 F 1 2
3 UZUKARITIS PORILAS 50 11730 E 1 3
4 STASIAK ŁUKASZ 38 10520 D 1 4
5 FRĄCKIEWICZ JAN 15 7960 B 1 5
6 ALEFIEROWICZ MAREK 13 7480 A 1 6
7 BITINAS ROLFAS 28 6490 C 1 7
8 FIC PAWEŁ 57 11540 F 2 8
9 KRÓLIKOWSKI ARTUR 65 9030 G 2 9
10 VERBLIUGEVICIUS AURIMAS 37 8690 D 2 10
11 SOKOŁOWSKI MARIUSZ 48 7430 E 2 11
12 ŻYTKIEWICZ KRZYSZTOF 4 7240 A 2 12
13 MAKURAT DAWID 22 6180 B 2 13
14 TABOR RYSZARD 27 5380 C 2 14
15 MAZURKIEWICZ ANDRZEJ 55 7540 F 3 15
16 KLIMKOWSKI PIOTR 69 6790 G 3 16
17 SAWCZUK JAN 36 6150 D 3 17
18 ZIEMNIEWICZ DARIUSZ 46 6150 E 3 17
19 MAKURAT STEFAN 16 6060 B 3 19
20 PUZDROWSKI SŁAWOMIR 6 5580 A 3 20
21 PARZYCH MARIUSZ 25 5150 C 3 21
22 CYROCKI MARCIN 59 7230 F 4 22
23 KRUSZEWSKI ANDRZEJ 64 6450 G 4 23
24 GÓRA MARCIN 45 6020 E 4 24
25 JAWOREK ADAM 21 5970 B 4 25
26 KOPCZYŃSKI MARIUSZ 39 5570 D 4 26
27 ŻYDACZEK PRZEMYSŁAW 12 5090 A 4 27
28 KWIECIŃSKI SEBASTIAN 29 4820 C 4 28
29 PAWLIKOWSKA PATRYCJA 68 6150 G 5 29
30 ŁUSZCZKI JULIAN 49 5990 E 5 30
31 KRUCZKOWSKI EDWARD 14 5780 B 5 31
32 MARINOW JANKO 34 5410 D 5 32
33 PUZDROWSKI MIROSŁAW 56 5000 F 5 33
34 WYSOKIŃSKI MAREK 30 4700 C 5 34
35 RYTKA MAREK 5 4100 A 5 35
36 JURECKI ANDRZEJ 47 5550 E 6 36
37 CESARZ MACIEJ 20 5280 B 6 37
38 GÓRA CEZARY 66 5140 G 6 38
39 KANIECKI SEWERYN 61 4880 F 6 39
40 HARNATKIEWICZ KAZIMIERZ 31 4270 C 6 40
41 MACIEJCZYK KAMIL 8 4220 A 6 41
42 SILVIJUS DVYLYS 33 3960 D 6 42
43 PLUTA WACŁAW 24 4110 C 7 43
44 SIEMASZKO ALEKSANDER 62 4090 F 7 44
45 WOROWIEC JAROSŁAW 71 4010 G 7 45
46 BARSZCZEWSKI MICHAŁ 43 3800 E 7 46
47 WTULICH MARIUSZ 11 3490 A 7 47
48 LABUDA MICHAŁ 41 2710 D 7 48
49 KRIVOSEJEVAS ANDRIURS 18 4570 B 7,5 49
50 JABLONSKIS JONAS 19 4570 B 7,5 49
51 ZUBA KURZYSZTOF 70 3910 G 8 51
52 MAZUREK KRZYSZTOF 23 3490 C 8 52
53 RÓŻAŃSKI ŁUKASZ 9 3310 A 8 53
54 MIGDALSKI DARIUSZ 44 3120 E 8 54
55 BUZAS TOMAS 54 2950 F 8 55
56 LIDZBARSKI RYSZARD 35 1970 D 8 56
57 WOLNY DAMIAN 17 3830 B 9 57
58 WIZIECKI TADEUSZ 60 2700 F 9 58
59 SŁOMIŃSKI SEBASTIAN 7 2660 A 9 59
60 JARZYŃSKA JOANNA 42 1570 E 9 60
61 PUZDROWSKI FILIP 63 810 G 9 61
62 OLEJARZ KAZIMIERZ 40 780 D 9 62
63 SOKOLNICKI WOJCIECH 26 0 C 9 63
64 STRYJEWSKI WŁODZIMIERZ 10 1100 A 10 64

 

 

Serdecznie zapraszam na VII Puchar Lowisko.net !

 



Zawody dwudniowe odbędą się tradycyjnie na rzece Elbląg.

Łowisko Elbląg-Bulwar w dniach 15-16.10.2016.
Zawody rozegrane zostaną w klasyfikacji indywidualnej zgodnie z RAPR PZW

Przewidziana ilość stanowisk ok 80. Liczebność sektorów max do 12 osób.

  • NAGRODY:


Indywidualnie I miejsce 3000, II miejsce 1200 , III miejsce 800 , puchary
Przewidzane nagrody rzeczowe do co najmniej 10 miejsca.

Przewidzane nagrody do rozlosowania.

W sobotę i niedzielę przed i po zawodach ciepły posiłek (catering Restauracja Boston z Pasłęka).

  • SPONSORZY:

- MatchPro Krzysztof Kałużny

- Robinson Europe

- FH Donald Artur Kocikowski

- Gaby Producent Ryb Pluszowych

- Maver Polska Adam Kruk

- Sklep Szuwarek Czarek Góra

-  Eko Sol Sokolnicki Wojciech

- Lorpio

- Wiktor Walczak

 



Startowe: 200 pkt/osobę
Info: 601 359 144

 

 

  • ROBAKI
Jeśli potrzebujesz robactwo na zawody to będzie kolega Jarek Worowiec, który w sobotę rano dowiezie świeże robactwo. Zamówienie robaków: 501 529 231 - Jarek
 

Harmonogram zawodów:
 


Sobota 15.10:

 

07.30 - Zbiórka, odprawa (kawa, herbata, słodycze z firmy FH DONALD), Ciepła Zupa

08.00 Losowanie

9.00 Sprawdzenie limitów zanęt /robaków

10.20 - Nęcenie

10.30 - 14.30 - Łowimy
ok 15.15 obiad nad wodą.
ok 18-19 - wyniki z I tury będą dostępne na stronie.


Uwaga !

  • Obowiązują limity zanęty/gliny 20l, oraz 2.5l robakow w tym 1l jokers/ochotka na turę.
  • W trakcie łowienia nęciemy tylko kulkami zgniecionymi w jednej ręce !
  • Za niespotowe zachowanie organizator może ukarać zawodnika 3 pkt karnymi.

 



Niedziela 16.10

07.20 - Zbiórka. Sprawdzenie obecności. Losowanie. Ciepła Zupa, Kawa, herbata

8.30 Sprawdzenie limitów zanęt /robaków
09.20 - Nęcenie
09.30 - 13.30 - Łowimy
ok 14.30 obiad nad wodą.
ok 15 - wyniki, rozdanie nagród, zakończenie imprezy.

Harmonogram może ulec zmianie, o czym będziemy informowali na odprawie.

 
 

Puchary na VII Puchar:

Trzy puchary ceramiczne z masą perłową i drewnem. Medale.

Puchary za miejsca IV-VI miejsca.

http://lowisko.net/files/vii-puchar-lowiskonet-15-16102016[3].jpg

http://lowisko.net/files/vii-puchar-lowiskonet-15-16102016[5].jpg

http://lowisko.net/files/vii-puchar-lowiskonet-15-16102016[4].jpg

http://lowisko.net/files/IMG_5785.JPG

http://lowisko.net/files/IMG_5794.JPG

 


Koszulka na VII Puchar:

http://lowisko.net/files/vii-puchar-lowiskonet-15-16102016[2].jpg

 

Lista startowa na 11.10:

 

 

  1. Migdalski Dariusz

  2. Worowiec Jarosław

  3. Jarzyńska Joanna

  4. Bławat Andrzej

  5. Klimkowski Piotr

  6. Sokołowski Mariusz

  7. Chomko Adam

  8. Kondrusik Emilia

  9. Mazurkiewicz Andrzej

  10. Alefierowicz Marek

  11. Kocikowski Artur

  12. Kruszewski Krzysztof

  13. Sawczuk Jan

  14. Maciejczyk Kamil

  15. Łuszczki Julian

  16. Stryjewski Włodzimierz

  17. Sokolnicki Wojciech

  18. Żytkiewicz Krzysztof

  19. Stasiak Łukasz

  20. Barszczewski Michał

  21. Słomiński Sebastian

  22. Kopczyński Mariusz

  23. Olejarz Kazimierz

  24. Wolny Damian

  25. Wolny Krzysztof

  26. Wiziecki Tadeusz

  27. Labuda Michał

  28. Jaworek Adam

  29. Puzdrowski Sławomir

  30. Puzdrowski Filip

  31. Góra Marcin

  32. Lidzbarski Ryszard

  33. Puzdrowski Mirosław

  34. Pluta Wacław

  35. Kruczkowski Edward

  36. Frąckiewicz Jan

  37. Mazurek Krzysztof

  38. Kruszewski Andrzej

  39. Parzych Mariusz

  40. Królikowski Artur
  41. Siemaszko Aleksander
  42. Dvylys Silvijus
  43. Żydaczek Przemek
  44. Cyrocki Marcin
  45. Wysokiński Marek
  46. Kwiecińcki Sebastian
  47. Rytka Marek
  48. Brzozowski Mariusz
  49. Zuba Krzysztof
  50. Kaniecki Seweryn
  51. Pawlikowska Patrycja
  52. Marinow Janko
  53. Wtulich Mariusz
  54. Harnatkiewicz Kazimierz
  55. Jurecki Andrzej
  56. Makurat Stefan
  57. Makurat Dawid
  58. Karczewski Michał
  59. Góra Czarek
  60. Tabor Ryszard
  61. Różański Łukasz
  62. Cesarz Maciek
  63. Verbliugevicius Aurimas
  64. Buzas Tomas
  65. Krivosejevas Andrius
  66. Jablonskis Jonas
  67. Fic Paweł
  68.  

 

  • KOSZULKI - KONKURS

Tradycyjnie przygotujemy dla wszystkich uczestników pamiątkowe koszulki.

W tym roku ogłaszam konkurs na projekt graficzny frontowej strony koszulki na imprezę VII Puchar Lowisko.net.

Nadruk będzie w kolorze białym. Maksymalne wymiary projektu to 33x40cm.

Projekty w jpg i cdr proszę przesyłać na adres: tomek@lowisko.net do dnia 20.09.2016 w temacie wpisując

„Konkurs – koszulki”

Zwycięzca konkursu zostanie nagrodzony koszulką, czapką oraz gadzetami, produktami lowisko.net.

Przesyłając projekty należy pamiętać, by w mailu podać imię i nazwisko autora projektu, telefon kontaktowy oraz adres e-mail.

Przesłanie maila z projektem jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na bezpłatne przeniesienie praw autorskich do pracy zgłoszonej na konkurs na Organizatora Konkursu (tj. firme mebeltom)

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania Konkursu w szczególności z uwagi na niskie zainteresowanie i małą liczbę, względnie niski poziom prac konkursowych.

Ogłoszenie wyniku konkursu do 25.09.2016 na stronie lowisko.net

 

 

Zapraszam Tomasz Kupren
 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com