XI Puchar Lowisko.net - Liga Mistrzów

Newsy » XI Puchar Lowisko.net - Liga Mistrzów

2020-09-17 14:08

Zapraszamy na XI Puchar Lowisko.net  - Liga Mistrzów !

Zawody odbędą się na rzece Elbląg. I Kolejka Sobota 24.10 , II kolejka Niedziela 25.10.

Info: 601 359 144

Zawody odbędą się - wkrótce podamy sposób ich przeprowadzenia.

MAPA SEKTORÓW, sektor K jest wykluczony.

 

Harmonogram zawodów:


Sobota 24.10:

Część zdalna na żywo na Facebooku Lowisko.net

7.15 Transmisja Live

7.20  Rozpoczęcie 

7.30  Losowanie on line Facebooku Lowisko.net , Wyniki Losowania zostaną podane Na FB i na TEJ Stronie:

8.00 - 8.30  Dojazd do stanowisk

8.30 - 9.30  Wpisowe i pakiet startowy na stanowiskach

10:20  Nęcenie

10.30 - 14.30  Łowienie I Tura 

14.30 - 15.00 - Obiad na stanowiskach  - dowozi catering

ok 17 - Wyniki I Tura, Na FB i na TEJ Stronie:

 

Niedziela 25.10,  Uwaga zmiana czasu na zimowy, przestawiamy wskazówki z godziny 3:00 na 2:00:

7.15 - Transmisja Live

7.20 - Losowanie on line na Facebooku Lowisko.net , Wyniki Losowania zostaną podane Na FB i na TEJ Stronie:

7.40 - 8.00 - Dojazd do stanowisk

9:50 - Nęcenie

10.00 - 14.00  Łowienie II Tura 

12.00 - 13.30  Losowanie nagród dla uczestników zawodów i rozwiezienie ich na stanowiska.

14.00 - 15.00  Obiad na stanowiskach  - dowozi catering

ok 15  Wyniki Zawodów, Dekoracja najlepszych 15 zawodników przy trzepaku. 

Pełne wyniki do wtorku na FB i na TEJ Stronie:

 

Harmonogram może ulec zmianie, o czym będziemy informowali na odprawie on line.

 



Uwaga !

1. Zawodnik nie ma prawa przechodzić do innego zawodnika,

2. Przy ważeniu nie ma prawa być inny zawodnik, niż ten który aktualnie jest ważony.

3. Trener/osoba towarzysząca musi zostać zgłoszona sms na nr 601 359 144 do piątku.

Złamanie tych zasad skutkować będzie 2 pkt karnymi

4. Zawodnik jak i trener zobowiązany jest do zakrycia nosa i ust oraz zachowanie 2m dystansu.

5. Zawodnik i trener zobowiązany jest do podpisania oświadczenia Covid. Oświadczenie można pobrać stąd (Oświadczenie) i oddać sędziemu na stanowisku lub podpisać u sędziego na stanowisku przed zawodami. Zalecamy własne długopisy.

  • Obowiązują limity zanęty/gliny 20l, oraz 2.5l robakow w tym 1l jokers/ochotka na turę.

 

 

Wpisowe: 250

Zobacz wyniki z X Pucharu

 

ZAMÓW ROBAKI

 

Zapraszam do składania zamówień na robaki. Tomek 601 359 144

Robaki do odbioru w piątek ok 9 i sobotę przed zawodami.

- Ochotka hakowa - 160 zł/kg

- jokers - cena w zależności od wachań rynkowych 45zł/kg

- kaster - 40 zł/litr

- pinki francuskie (bordo, fluo, biały, żólty) - 22 zł/litr

- białe, białe barwione

- dendrobena (pudełka)

SPONSORZY XI PUCHARU LOWISKO.NET:

MAVER POLSKA, MATCHPRO, COLMIC, TUBERTINI, ROBINSON, FH DONALD, WKS ŁYNA, JACEK PIETRZAK - nagroda za największą wagę w jednej turze - 500

 

Lista startowa na 19.10:

  1. Mikuła Fabian

  2. Korytowski Zbyszek +

  3. Borowicz Zbigniew

  4. Andrychowski Andrzej +

  5. Pieczywek Przemysław

  6. Ziemniewicz Dariusz +

  7. Chomko Adam

  8. Krawczyk Przemysław

  9. Deruś Stanisław +

  10. Lewandowski Adam

  11. Chodziński Tomasz

  12. Hryckiewicz Adam

  13. Stasiak Łukasz

  14. Migdalski Dariusz

  15. Puzdrowski Sławomir

  16. Różański Łukasz

  17. Stefanowicz Dariusz

  18. Małecki Andrzej

  19. Dereń Czesław +

  20. Siemaszko Aleksander

  21. Jurecki Andrzej

  22. Makurat Stefan +

  23. Nurkowski Waldemar +

  24. Nurkowski Maciej

  25. Godun Piotr

  26. Pietrzak Jacek

  27. Wąsik Bogdan +

  28. Czarkowski Tomasz

  29. Badura Sławomir

  30. Dywelski Łukasz

  31. Bubnowicz Jarosław

  32. Ciesielski Mieczysław

  33. Worowiec Jarosław

  34. Kobuszewski Marek +
  35. Wiziecki Tadeusz +

  36. Sawczuk Jan +

  37. Dobosz Henryk

  38. Lindeman Piotr

  39. Purtak Slawek

  40. Marinow Janko

  41. Klein Krzysztof

  42. Oleksza Waldemar

  43. Żochowski Marcin
  44. Bobowski Mateusz
  45. Wydrzyński Mateusz

  46. Kublik Rafał

  47. Wiśniewski Jan

  48. Alefierowicz Marek

  49. Rutkowski Bartosz

  50. Grzyb Adam

  51. Grzyb Robert

  52. Dobrowolski Kazimierz

  53. Kulka Artur

  54. Klajno Maciej

  55. Stasiak Piotr

  56. Tołoczko Jerzy +
  57. Żydaczek Przemek
  58. Krekora Paweł
  59. Sierota Piotr
  60. Włodarski Jacek
  61. Łosiewicz Zdzisław
  62. Kowalewski Dariusz
  63. Brzozowski Mariusz
  64. Słomiński Sebastian
  65. Krukowski Szymon
  66. Jastrzębski Zbigniew
  67. Olesiejuk Paweł
  68. Krakowski Robert
  69. Pajewski Michał

 

  
  • Dodaj link do:
  • facebook.com