X Puchar Lowisko.net

Newsy » X Puchar Lowisko.net

2019-09-17 14:08

http://lowisko.net/files/x-puchar-lowiskonet[2].jpg

 

PEŁNE WYNIKI

 

 

Wyniki I Tury:

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 

 

MAPA SEKTORÓW

Lista startowa na 14.10.2019

Ilość miejsc 94 - sektory 7-8 osobowe, poniżej harmonogram zawodów.

Proszę osoby, które nie mogą się zjawić o inforrmacje. To ważne bo kilka osób chce bardzo wystartować a narazie są oczekujące.

Zawodnicy 55, którzy nie mają "+" proszę o sms.

 

  1. Stępniak Piotr +

  2. Murawski Piotr

  3. Chomko Adam

  4. Mazurkiewicz Andrzej

  5. Ziemniewicz Darek +

  6. Rolfas Bitinas

  7. Uzukuritas Povilas

  8. Oleksza Waldemar

  9. Cieślewski Cezary

  10. Alefierowicz Marek

  11. Mikuła Fabian

  12. Chyb Andrzej +

  13. Korytowski Zbigniew +

  14. Jastrzębski Zbigniew

  15. Parzych Mariusz

  16. Migdalski Dariusz

  17. Hryckiewicz Adam

  18. Stasiak Łukasz

  19. Deruś Stanisław +

  20. Borowicz Zbigniew

  21. Mikołajczewski Marek +

  22. Łaziński Przemysław

  23. Malicki Paweł

  24. Wiśniewski Jan

  25. Andrychowski Andrzej +

  26. Wiziecki Tadeusz +

  27. Sawczuk Jan +

  28. Kaniecki Seweryn

  29. Królikowski Artur

  30. Rosłan Andrzej +

  31. Sierota Piotr

  32. Włodarski Jacek

  33. Krekora Paweł

  34. Łosiewicz Zdzisław

  35. Pietrzak Jacek

  36. Nowak Adam

  37. Bąk Andrzej

  38. Błażewicz Grzegorz

  39. Żydaczyk Przemysław

  40. Kozłowski Robert

  41. Stasiak Piotr

  42. Juodis Egidijus

  43. Ausra Remigijus

  44. Krukowski Szymon

  45. Stefanowicz Dariusz

  46. Żochowski Marcin

  47. Kwieciński Sebastian

  48. Lewandowski Adam

  49. Kobuszewski Marek +

  50. Tołoczko Jerzy +

  51. Purtak Sławomir

  52. Alekna Mindaugas

  53. Utgof Georgy

  54. Różański Łukasz

  55. Dywelski Łukasz

  56. Budnowicz Jarosław

  57. Klajno Maciek

  58. Lindeman Piotr

  59. Olesiejuk Paweł

  60. Marinow Janko +

  61. Worowiec Jarosław

  62. Kulka Artur

  63. Małecki Andrzej

  64. Dvylys Silvijus +

  65. Kopczyński Mariusz

  66. Wolny Krzysztof

  67. Olejarz Kazimierz  +

  68. Wolny Damian

  69. Kwocz Kamil

  70. Fryc Krzysztof

  71. Pawelczyk Robert

  72. Nurkowski Waldemar +

  73. Nurkowski Maciej

  74. Brzozowski Mariusz

  75. Burnat Michał

  76. Jurecki Andrzej

  77. Siemaszko Aleksander

  78. Dereń Czesław +

  79. Adamowski Łukasz

  80. Żebrowski Piotrek

  81. Krawczyk Przemek

  82. Bureta Ryszard

  83. Rudnicki Adam

  84. Grula Jerzy +

  85. Klein Krzysztof

  86. Ciesielski Mieszyław

  87. Puzdrowski Sławomir

  88. Dobosz Henryk

  89. Kruszewski Andrzej +

  90. Głogowski Jedrzej

  91. Miskiewicz Paweł

  92. Łyk Maciej

  93. Makurat Stefan +

  94. Grzyb Adam

  95. Kazimierz Dobrowolski

  96. Krzykowski Andrzej

  97. Szczudło Wojciech

  98. Lewandrowski Artur

  99. Sabiniarz Maciej

  100. Borkowski Sebastian

  101. Sołysik Krzyszof +

  102. Puścion Dariusz

 

Harmonogram zawodów:


Piątek 18.10:

09.00 - 15.00 - Oficjalny trening (dobrowolny) - opłata za trening po stronie organizatora.

18.00 -  Stołówka w Bursie:

- Zapisy dla tych co przyjadą w piątek

- Badania naukowe w służbie wędkarstwa - wykład + dyskusja.
ref. dr inż Tomasz Kajetan Czarkowski

- Pokaz sprzętu VDE-Robinson Team - głównie baty z Serii TX3, kosz TX3 z osprzętem

Sobota 19.10:


07.15 - Zbiórka, odprawa (kawa, herbata, słodycze z firmy FH DONALD), Ciepła Zupa

07.45 Losowanie

9.00 Sprawdzenie limitów zanęt /robaków

9.50 - Nęcenie

10.00 - 14.00 - Łowimy

ok 15 obiad nad wodą.
ok 18-19 - wyniki z I tury będą dostępne na stronie.



Uwaga !

  • Obowiązują limity zanęty/gliny 20l, oraz 2.5l robakow w tym 1l jokers/ochotka na turę.
  • W trakcie łowienia rzucamy kulkami zgniecionymi w jednej ręce ! Do kubka dopuszczamy klejenie dwoma rękoma.

 



Niedziela 20.10
 

07.00 - Zbiórka. Sprawdzenie obecności. Losowanie. Ciepła Zupa, Kawa, herbata
7.50 Sprawdzenie limitów zanęt /robaków
08.50 - Nęcenie
09.00 - 13.00 - Łowimy
ok 14.00 obiad nad wodą.
ok 14.45 - wyniki, rozdanie nagród, zakończenie imprezy.
 
Harmonogram może ulec zmianie, o czym będziemy informowali na odprawie.
 
  • NAGRODY:

I miejsce 3000, II miejsce 1200, III miejsc 800.

Miejsca 4-10 nagrody rzeczowe.

Do rozlosowania wśród wszystkich uczestników min. 50 nagród.

Dla każdego uczestnika pakiet Start !

Wpisowe: 230

 

Rodo - szczegóły --> http://lowisko.net/regulamin,4.html

 

ZAMÓW ROBAKI

Zapraszam do składania zamówień na robaki. Tomek 601 359 144

Robaki do odbioru w piątek ok 9 i sobotę przed zawodami.

- Ochotka hakowa - świeża, litewska ochotka 110 zł/kg 

- jokers - cena w zależności od wachań rynkowych 35-55zł/kg

- kaster - 40 zł/litr

- pinki francuskie (bordo, fluo, biały, żólty) - 22 zł/litr

- białe, białe barwione

- dendrobena (pudełka)

 

http://lowisko.net/files/x-puchar-lowiskonet.jpg

  • Dodaj link do:
  • facebook.com