V puchar Lowisko.net 8-9.11.2014

Zawody Archiwum » V puchar Lowisko.net 8-9.11.2014

Jesteśmy świeżo po zawodach. Było to dla mnie niesamowite przeżycie i masa doświadczeń.

Dziękuję wszystkim za okazaną, często bezinteresowną pomoc.

Gratuluje zwycięzcom i wszystkim uczestnikom za stworzenie niepowtarzalnej imprezy.

Startowało 84 osób w tym 6 obcokrajowców.

Złowiliśmy rekordową ilość ryb na skalę Polski !

 1448450g - prawie 1,5 tony ryb ! tj. średnio 17350g na zawodnika.

Brawo !!

 

Artur Kocikowski zwycięzcą V Pucharu lowisko.net  !!

 

Poniżej wyniki indywidualne - pierwsza 10 oraz wyniki drużynowe piewsza 3.

Wkrótce wyniki szczegółowe, masa zdjęć, film i fotorealacja.

 

Zobacz WYNIKI V Pucharu Lowisko.net

 

 -  Zobacz IV (ostatnią) część zdjęc z zawodów: II Tura łowienie, zakończenie.

- Zobacz III część zdjęc z zawodów: II Tura przygotowania

- Zobacz II częćś zdjęc z zawodów: I Tura wędkowanie

- Zobacz I część zdjęć z zawodów: Rozpoczęcie, pokaz Robinson, przygotowania I Tura - ok 250 fotografii.

 

Wkrótce kolejne części..... Wszystkich zdjęć będzie ok 1000 !!

 

Wyniki drużynowe:

Drużyna I Tura II Tura SUMA Miejsce
Waga Punkty Waga Punkty Punkty Waga  
   
Shark Sensas Team Elbląg I 44805 4 41810 6 10 86615 1
Robinson 34790 8 34410 3 11 69200 2
Shark Sensas Team Elbląg II 28750 9 32250 6 15 61000 3
Klub Leszcz Poznań 35685 7 31795 11 18 67480 4
Improwizacja Białystok 31330 11 35820 8 19 67150 5
Jaguar Klub 30230 12 19220 12 24 49450 6
Sars Team 34510 12 24930 14 26 59440 7
Warmia & Mazury Team 30425 10 25930 16 26 56355 8
Lowisko.net Olsztyn Stars 30555 14 33025 13 27 63580 9
Litwa 30425 17 29580 10 27 60005 10
Ekofishing Litwa 28030 15 26495 12 27 54525 11
Gdańsk 33285 13 26150 15 28 59435 12
Kopernik Toruń 21050 21 30105 10 31 51155 13
Trójmiasto 27275 14 20480 18 32 47755 14
Wisła Płock 27520 12 25200 22 34 52720 15
U-23 Team 29615 17 23225 18 35 52840 16
Białystok 23120 18 23400 17 35 46520 17
Lowisko.net Olsztyn 24390 19 20675 16 35 45065 18
Słupsk 25675 18 14745 17 35 40420 19
Okoń 23325 17 17085 18 35 40410 20
Dziadki 18085 21 26075 16 37 44160 21
Brzana 26155 20 19690 19 39 45845 22
Lowisko.net Olsztyn Team 24760 16 18545 23 39 43305 23
Kaszuby Team 19015 23 25595 17 40 44610 24
SUM 18380 21 8435 21 42 26815 25
Sobieszewo 26820 19 15025 25 44 41845 26
Chłopaki z Ełku 18325 25 20590 24 49 38915 27
Maciak Team 20625 22 11175 27 49 31800

28

 

Wyniki Indywidualne:

Imię I Nazwisko Drużyna I Tura   II Tura   SUMA Zajęte miejsce
Sektor Stanowisko Waga/g Miejsce w sek. Sektor Stanowisko Waga/g Miejsce w sek. Miejsce w sek. Waga  
     
Kocikowski Artur Robinson A 6 12690 1 B 15 12400 1 2 25090 1
Szymkowiak Jakub Klub Leszcz Poznań I 78 11950 1 H 74 12010 1 2 23960 2
Migdalski Dariusz Shark Sensas Team Elbląg I F 50 18885 1 I 83 15240 2 3 34125 3
Żytkiewicz Krzysztof Shark Sensas Team Elbląg I B 12 12715 2 A 4 14350 1 3 27065 4
Alefierowicz Marek Improwizacja Białystok H 67 7675 2 I 82 15625 1 3 23300 5
Cesarz Maciej Robinson I 81 11200 2 G 65 8350 1 3 19550 6
Stasiak Łukasz Shark Sensas Team Elbląg I D 33 13240 1 E 42 12220 3 4 25460 7
Siemaszko Aleksander Słupsk E 46 15490 2 D 34 7630 2 4 23120 8
Sokołowski Mariusz Lowisko.net Olsztyn Stars F 49 14270 4 E 41 16070 1 5 30340 9
Kondrusik Emilia Improwizacja Białystok E 41 16085 1 F 49 9775 4 5 25860 10
Górny Ariel Klub Leszcz Poznań C 22 10150 1 A 1 10630 4 5 20780 11
Dudziński Kazimierz Warmia & Mazury Team C 19 9920 2 A 2 10790 3 5 20710 12
Chodziński Tomasz Shark Sensas Team Elbląg II C 27 9480 3 A 3 10875 2 5 20355 13
Kublik Rafał Shark Sensas Team Elbląg II G 66 8720 3 F 52 11090 2 5 19810 14
Kulka Artur Robinson E 45 10900 5 F 53 13660 1 6 24560 15
Vytautas Leonas Ekofishing Litwa E 42 11940 4 B 13 11070 2 6 23010 16
Góra Marcin Gdańsk D 29 9680 4 E 38 13190 2 6 22870 17
Pawlikowska Patrycja Sars Team A 9 12520 2 B 10 10260 4 6 22780 18
Fic Paweł Shark Sensas Team Elbląg II I 83 10550 3 H 68 10285 3 6 20835 19
Jablonskis Jonas Litwa I 84 10215 4 H 71 10475 2 6 20690 20
Piasecki Wiesław Trójmiasto G 63 11355 2 H 67 9095 4 6 20450 21
Chyb Andrzej Kopernik Toruń B 18 11580 3 C 21 8080 3 6 19660 22
Chomko Adam Białystok B 13 9860 5 C 20 9610 1 6 19470 23
Borda Marcin U-23 Team B 11 9935 4 C 22 8990 2 6 18925 24
Gryga Grzegorz Sars Team C 23 9460 4 G 64 8045 2 6 17505 25
Wiziecki Tadeusz Warmia & Mazury Team H 75 8860 1 I 78 7495 5 6 16355 26
Wołoszyk Mateusz SUM F 51 14775 3 E 45 11320 4 7 26095 27
Góra Cezary Jaguar Klub B 17 12925 1 C 23 5850 6 7 18775 28
Sokolnicki Wojciech Lowisko.net Olsztyn Stars A 8 10310 3 B 12 9900 5 8 20210 29
Blawat Andrzej Jaguar Klub I 79 8875 5 G 66 6730 3 8 15605 30
Nowakowski Andrzej Lowisko.net Olsztyn H 71 6450 4 G 63 5650 4 8 12100 31
Bieliński Piotr Wisła Płock D 31 10590 3 A 6 10130 6 9 20720 32
Kurszewski Krzysztof Okoń E 44 12675 3 D 30 5670 6 9 18345 33
Wtulich Mariusz Jaguar Klub E 38 8430 6 D 28 6640 3 9 15070 34
Verbliugevicius Aurimas Ekofishing Litwa G 64 8205 4 D 33 6400 5 9 14605 35
Brazauskas Audrius Litwa F 47 10685 9 D 36 11270 1 10 21955 36
Małecki Mariusz Gdańsk F 54 15455 2 F 54 6370 8 10 21825 37
Klimkowski Piotr Wisła Płock G 58 12660 1 E 44 7085 9 10 19745 38
Barański Dariusz Trójmiasto B 14 7660 6 C 27 6670 4 10 14330 39
Kmieć Włodzimierz Klub Leszcz Poznań F 52 13585 5 E 39 9155 6 11 22740 40
Cydejko Bartosz Sobieszewo D 36 13180 2 F 51 7630 9 11 20810 41
Łukaszewicz Łukasz Lowisko.net Olsztyn Team A 7 9215 5 B 14 8775 6 11 17990 42
Królikowski Artur Improwizacja Białystok A 3 7570 8 B 11 10420 3 11 17990 43
Bitinas Rolfas Litwa A 5 9525 4 B 17 7835 7 11 17360 44
Znaniecki Jacek Kopernik Toruń D 34 6590 8 F 50 10045 3 11 16635 45
Korytowski Zbigniew Dziadki H 69 6380 5 I 81 7090 6 11 13470 46
Buczyński Edward Okoń H 70 6160 6 G 61 4080 5 11 10240 47
Worowiec Jarosław SUM H 74 6885 3 G 62 1885 8 11 8770 48
Krivosejevas Andrius Ekofishing Litwa I 82 7885 7 H 72 9025 5 12 16910 49
Łuszczki Julian Kaszuby Team G 61 3050 9 I 79 12485 3 12 15535 50
Pilarski Robert Gdańsk A 4 8150 7 C 25 6590 5 12 14740 51
Rosłan Andrzej Lowisko.net Olsztyn C 20 7600 5 D 35 5250 7 12 12850 52
Mikołajczewski Marek Dziadki B 10 6800 8 A 8 10325 5 13 17125 53
Andrychowski Andrzej Dziadki G 59 4905 8 F 54 8660 5 13 13565 54
Nerc Wojciech SUM E 37 6635 9 D 32 6550 4 13 13185 55
Radzikowski Przemek Lowisko.net Olsztyn Team G 62 6770 5 D 29 4280 8 13 11050 56
Rek Krystian U-23 Team F 48 11240 8 H 70 9005 6 14 20245 57
Mikuła Fabian Sars Team F 55 12530 6 I 84 6625 8 14 19155 58
Borzystowski Mirosław Kaszuby Team E 40 7615 8 F 48 8210 6 14 15825 59
Stępniak Piotr Białystok D 30 6660 7 E 46 8380 7 14 15040 60
Dulski Jarosław Kopernik Toruń G 57 2880 10 I 76 11980 4 14 14860 61
Maciak Tomasz Maciak Team C 21 7060 6 A 7 7130 8 14 14190 62
Kobuszewski Marek Chłopaki z Ełku G 60 5860 7 H 73 8275 7 14 14135 63
Makurat Stefan Kaszuby Team A 2 8350 6 C 19 4900 8 14 13250 64
Majewski Marcin Lowisko.net Olsztyn Stars H 72 5975 7 I 80 7055 7 14 13030 65
Kleina Rafał Sobieszewo B 15 7180 7 C 24 5570 7 14 12750 66
Tołoczko Jerzy Lowisko.net Olsztyn F 53 10340 10 E 43 9775 5 15 20115 67
Lindeman Piotr Warmia & Mazury Team F 56 11645 7 E 37 7645 8 15 19290 68
Silwanowicz Sławek Lowisko.net Olsztyn Team I 76 8775 6 H 69 5490 9 15 14265 69
Makurat Dawid U-23 Team D 35 8440 5 E 40 5230 10 15 13670 70
Dutkowski Pawel Wisła Płock H 73 4270 8 F 55 7985 7 15 12255 71
Staszewski Łukasz Białystok G 65 6600 6 I 77 5410 9 15 12010 72
Rybicki Piotr Okoń C 24 4490 8 A 9 7335 7 15 11825 73
Mazurkiewicz Andrzej SUM I 80 7320 8 G 60 2100 7 15 9420 74
Dereń Czesław Słupsk H 68 3665 9 G 59 3765 6 15 7430 75
Mazurek Krzysztof Trójmiasto D 28 8260 6 F 56 4715 10 16 12975 76
Maciak Andrzej Maciak Team E 43 8035 7 D 31 3380 9 16 11415 77
Jurecki Andrzej Słupsk C 26 6520 7 A 5 3350 9 16 9870 78
Parzych Mariusz Chłopaki z Ełku D 32 6580 9 F 47 7855 8 17 14435 79
Marinow Janek SUM C 25 4060 9 B 16 6270 8 17 10330 80
Kruszewski Andrzej Chłopaki z Ełku B 16 5885 9 C 27 4460 9 18 10345 81
Papis Bartosz Sobieszewo E 39 6460 10 G 57 1825 9 19 8285 82
Grzyb Adam Maciak Team I 77 5530 9 G 58 665 10 19 6195 83
Batog Robert SUM A 1 4860 9 0 0 0 11 20 4860 84
                    SUMA 1448450  
                Średnia waga na 1 zaw.       17347g

 


Imię I Nazwisko Drużyna I Tura   II Tura   SUMA Zajęte miejsce
Sektor Stanowisko Waga/g Miejsce w sek. Sektor Stanowisko Waga/g Miejsce w sek. Miejsca w sek. Waga  
     
Kocikowski Artur Robinson A 6 12690 1 B 15 12400 1 2 25090 1
Szymkowiak Jakub Klub Leszcz Poznań I 78 11950 1 H 74 12010 1 2 23960 2
Migdalski Dariusz Shark Sensas Team Elbląg I F 50 18885 1 I 83 15240 2 3 34125 !! 3
Żytkiewicz Krzysztof Shark Sensas Team Elbląg I B 12 12715 2 A 4 14350 1 3 27065 4
Alefierowicz Marek Improwizacja Białystok H 67 7675 2 I 82 15625 1 3 23300 5
Cesarz Maciej Robinson I 81 11200 2 G 65 8350 1 3 19550 6
Stasiak Łukasz Shark Sensas Team Elbląg I D 33 13240 1 E 42 12220 3 4 25460 7
Siemaszko Aleksander Słupsk E 46 15490 2 D 34 7630 2 4 23120 8
Sokołowski Mariusz Lowisko.net Olsztyn Stars F 49 14270 4 E 41 16070 1 5 30340 9
Kondrusik Emilia Improwizacja Białystok E 41 16085 1 F 49 9775 4 5 25860 10
         

 

 

Drużyna I Tura II Tura SUMA Miejsce
Waga Punkty Punkty Waga Punkty Waga  
   
Shark Sensas Team Elbląg I 44805 4 6 41810 10 86615 1
Robinson 34790 8 3 34410 11 69200 2
Shark Sensas Team Elbląg II 28750 9 6 32250 15 61300 3


 

 


Drużyna I Tura
Waga Punkty
 
Shark Sensas Team Elbląg I 44805 4
Klub Leszcz Poznań 35685 7
Robinson 34790 8
Shark Sensas Team Elbląg II 28750 9
Warmia & Mazury Team 30425 10
Improwizacja Białystok 31330 11
Sars Team 31510 12
Jaguar Klub 30230 12
Wisła Płock 27520 12
Gdańsk 33285 13
Lowisko.net Olsztyn Stars 30555 14
Trójmiasto 27275 14
Ekofishing Litwa 28030 15
Lowisko.net Olsztyn Team 24760 16
Litwa 30425 17
U-23 Team 29615 17
Okoń 23325 17
Słupsk 25675 18
Białystok 23120 18
Sobieszewo 26820 19
Lowisko.net Olsztyn 24390 19
Brzana 26155 20
Kopernik Toruń 21050 21
SUM 18380 21
Dziadki 18085 21
Maciak Team 20625 22
Kaszuby Team 19015 23
Chłopaki z Ełku 18325 25
  763955

 

 

 


 

Lp. Drużyna I Tura  
Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
1 Ekofishing Litwa
  Vytautas Leonas E 42 11940 4
  Verbliugevičius Aurimas G 64 8205 4
  Krivosejevas Andrius I 82 7885 7
  SUMA     28030 15
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
2 Robinson
  Kocikowski Artur A 6 12690 1
  Kulka Artur E 45 10900 5
  Cesarz Maciej I 81 11200 2
  SUMA     34790 8
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
3 Wisła Płock
  Bieliński Piotr D 31 10590 3
  Klimkowski Piotr G 58 12660 1
  Dutkowski Paweł H 73 4270 8
  SUMA     27520 12
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
4 Dziadki
  Mikołajczewski Marek B 10 6800 8
  Andrychowski Andrzej G 59 4905 8
  Korytowski Zbyszek H 69 6380 5
        18085 21
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
5 Lowisko.net Olsztyn Stars
  Sokolnicki Wojciech A 8 10310 3
  Sokołowski Mariusz F 49 14270 4
  Majewski Marcin H 72 5975 7
        30555 14
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
6 Lowisko.net Olsztyn Team
  Łukaszewicz Łukasz A 7 9215 5
  Radzikowski Przemek G 62 6770 5
  Silwanowicz Sławek I 76 8775 6
        24760 16
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
7 Lowisko.net Olsztyn
  Rosłan Andrzej C 20 7600 5
  Tołoczko Jerzy F 53 10340 10
  Nowakowski Andrzej H 71 6450 4
        24390 19
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
8 Shark Sensas Team Elbląg I
  Żytkiewicz Krzysztof B 12 12715 2
  Stasiak Łukasz D 33 13240 1
  Migdalski Dariusz F 50 18850 1
        44805 4
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
9 Shark Sensas Team Elbląg II
  Chodziński Tomasz C 27 9480 3
  Kublik Rafał G 66 8720 3
  Fic Paweł I 83 10550 3
        28750 9
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
10 Gdańsk
  Pilarski Robert A 4 8150 7
  Góra Marcin D 29 9680 4
  Małecki Mariusz F 54 15455 2
        33285 13
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
11 Kopernik Toruń
  Chyb Andrzej B 18 11580 3
  Znaniecki Jacek D 34 6590 8
  Dulski Jarosław G 57 2880 10
        21050 21
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
12 Improwizacja Białystok
  Królikowski Artur A 3 7570 8
  Kondrusik Emilia E 41 16085 1
  Alefierowicz Marek H 67 7675 2
        31330 11
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
13 Białystok
  Chomko Adam B 13 9860 5
  Stępniak Piotr D 30 6660 7
  Staszewski Łukasz G 65 6600 6
        23120 18
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
14 Chłopaki z Ełku
  Kruszewski Andrzej B 16 5885 9
  Parzych Mariusz D 32 6580 9
  Kobuszewski Marek G 60 5860 7
        18325 25
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
15 Warmia & Mazury Team
  Dudziński Kazimierz C 19 9920 2
  Lindeman Piotr F 56 11645 7
  Wiziecki Tadeusz H 75 8860 1
        30425 10
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
16 Sars Team
  Pawlikowska Patrycja A 9 12520 2
  Gryga Grzegorz C 23 6460 4
  Mikuła Fabian F 55 12530 6
        31510 12
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
17 Klub Leszcz Poznań
  Górny Ariel C 22 10150 1
  Kmieć Włodzimierz F 52 13585 5
  Szymkowiak Jakub I 78 11950 1
        35685 7
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
18 Maciak Team
  Maciak Tomasz C 21 7060 6
  Maciak Andrzej E 43 8035 7
  Grzyb Adam I 77 5530 9
        20625 22
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
19 Jaguar Klub
  Góra Cezary B 17 12925 1
  Wtulich Mariusz E 38 8430 6
  Bławat Andrzej I 79 8875 5
        30230 12
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
20 Kaszuby Team
  Makurat Stefan A 2 8350 6
  Borzystowski Mirosław E 40 7615 8
  Łuszczki Julian G 61 3050 9
        19015 23
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
21 Sobieszewo
  Kleina Rafał B 15 7180 7
  Cydejko Bartosz D 36 13180 2
  Papis Bartosz E 39 6460 10
        26820 19
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
22 Trójmiasto
  Barański Dariusz B 14 7660 6
  Mazurek Krzysztof D 28 8260 6
  Piasecki Wiesław G 63 11355 2
        27275 14
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
23 Słupsk
  Jurecki Andrzej C 26 6520 7
  Siemaszko Aleksander E 46 15490 2
  Dereń Czesław H 68 3665 9
        25675 18
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
24 Litwa
  Bitinas Rolfas A 5 9525 4
  Brazauskas Audrius F 47 10685 9
  Jablonskis Jonas I 84 10215 4
        30425 17
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
25 Okoń
  Rybicki Piotr C 24 4490 8
  Kruszewski Krzysztof E 44 12675 3
  Buczyński Edward H 70 6160 6
        23325 17
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
26 SUM
  Batog Robert A 1 4860 9
  Nerc Wojciech E 37 6635 9
  Worowiec Jarosław H 74 6885 3
        18380 21
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
27 Brzana
  Marinow Janek C 25 4060 9
  Wołoszyk Mateusz F 51 14775 3
  Mazurkiewicz Andrzej I 80 7320 8
        26155 20
  Drużyna I Tura  
  Sektor Stanowisko Waga Miejsce w sek.
28 U-23 Team
  Borda Marcin B 11 9935 4
  Makurat Dawid D 35 8440 5
  Rek Krystian F 48 11240 8
        29615 17

SEKTORY:

SEKTOR A,
Lp. Nazwisko i imię: Nr Stanowiska WAGA/g Miejsce w sektorze
1 Kocikowski Artur 6 12690 1
2 Pawlikowska Patrycja 9 12520 2
3 Sokolnicki Wojciech 8 10310 3
4 Bitimas Rolfas 5 9525 4
5 Łukaszewicz Łukasz 7 9215 5
6 Makurat Stefan 2 8350 6
7 Pilarski Robert 4 8150 7
8 Królikowski Artur 3 7570 8
9 Batog Robert 1 4860 9
10        
11        
  Suma:   83190  
SEKTOR B,
Lp. Nazwisko i imię: Nr Stanowiska WAGA/g Miejsce w sektorze
1 Góra Cezary 17 12925 1
2 Żytkiewicz Krzysztof 12 12715 2
3 Chyb Andrzej 18 11580 3
4 Borda Marcin 11 9935 4
5 Chomko Adam 13 9860 5
6 Barański Dariusz 14 7660 6
7 Kleina Rafał 15 7180 7
8 Mikołajczewski Marek 10 6800 8
9 Kruszewski Andrzej 16 5885 9
10        
11        
  Suma:   84540  
         
         
SEKTOR C,
Lp. Nazwisko i imię: Nr Stanowiska WAGA/g Miejsce w sektorze
1 Górny Ariel 22 10150 1
2 Dudziński Kazimierz 19 9920 2
3 Chodziński Tomasz 27 9480 3
4 Gryga Grzegorz 23 9460 4
5 Rosłan Andrzej 20 7600 5
6 Maciak Tomasz 21 7060 6
7 Jurecki Andrzej 26 6520 7
8 Rybicki Piotr 24 4490 8
9 Marinow Janek 25 4060 9
10        
11        
  Suma:   68740  
         
SEKTOR D,
Lp. Nazwisko i imię: Nr Stanowiska WAGA/g Miejsce w sektorze
1 Stasiak Łukasz 33 13240 1
2 Cydejko Bartosz 36 13180 2
3 Bieliński Piotr 31 10590 3
4 Góra Marcin 29 9680 4
5 Makurat Dawid 35 8440 5
6 Mazurek Krzysztof 28 8260 6
7 Stępniak Piotr 30 6660 7
8 Znaniecki Jacek 34 6590 8
9 Parzych Mariusz 32 6580 9
10     83220  
11        
  Suma:      
         
         
         
SEKTOR E,
Lp. Nazwisko i imię: Nr Stanowiska WAGA/g Miejsce w sektorze
1 Kondrusik Emilia 41 16085 1
2 Siemaszko Aleksander 46 15490 2
3 Kruszewski Krzysztof 44 12675 3
4 Vytautas Leonas 42 11940 4
5 Kulka Artur 45 10900 5
6 Wtulich Mariusz 38 8430 6
7 Maciak Andrzej 43 8035 7
8 Borzystowski Mirosław 40 7615 8
9 Nerc Wojciech 37 6635 9
10 Papis Bartosz 39 6460 10
11     104265  
  Suma:      
         
SEKTOR F,
Lp. Nazwisko i imię: Nr Stanowiska WAGA/g Miejsce w sektorze
1 Migdalski Dariusz 50 18885 1
2 Małecki Mariusz 54 15455 2
3 Wołoszyk Mateusz 51 14775 3
4 Sokołowski Mariusz 49 14270 4
5 Kmieć Włodzimierz 52 13585 5
6 Mikuła Fabian 55 12530 6
7 Lindeman Piotr 56 11645 7
8 Rek Krystian 48 11240 8
9 Brazauskas Audrius 47 10685 9
10 Tołoczko Jerzy 53 10340 10
11     133410  
  Suma:      
         
SEKTOR G,
Lp. Nazwisko i imię: Nr Stanowiska WAGA/g Miejsce w sektorze
1 Klimkowski Piotr 58 12660 1
2 Piasecki Wiesław 63 11355 2
3 Kublik Rafał 66 8720 3
4 Verbliugevicius Aurimas 64 8205 4
5 Radzikowski Przemek 62 6770 5
6 Staszewski Łukasz 65 6600 6
7 Kobuszewski Marek 60 5860 7
8 Andrychowski Andrzej 59 4905 8
9 Łuszczki Julian 61 3050 9
10 Dulski Jarosław 57 2880 10
11     71005  
  Suma:      
         
SEKTOR G,
Lp. Nazwisko i imię: Nr Stanowiska WAGA/g Miejsce w sektorze
1        
2        
3        
4        
5        
6        
7        
8        
9        
10        
11        
  Suma:      
         
SEKTOR H,
Lp. Nazwisko i imię: Nr Stanowiska WAGA/g Miejsce w sektorze
1 Wiziecki Tadeusz 75 8860 1
2 Alefierowicz Marek 67 7675 2
3 Worowiec Jarosław 74 6885 3
4 Nowakowski Andrzej 71 6450 4
5 Korytowski Zbigniew 69 6380 5
6 Buczyński Edward 70 6160 6
7 Majewski Marcin 72 5975 7
8 Dutkowski Pawel 73 4270 8
9 Dereń Czesław 68 3665 9
10     56320  
11        
  Suma:      
         
SEKTOR I,
Lp. Nazwisko i imię: Nr Stanowiska WAGA/g Miejsce w sektorze
1 Szymkowiak Jakub 78 11950 1
2 Cesarz Maciej 81 11200 2
3 Fic Paweł 83 10550 3
4 Jabłonski Jonas 84 10215 4
5 Bławat Andrzej 79 8875 5
6 Silwanowicz Sławek 76 8775 6
7 Krivosejevas Andrius 82 7885 7
8 Mazurkiewicz Andrzej 80 7320 8
9 Grzyb Adam 77 5530 9
10     82300  

Wyniki indywidualne I Tura

KLASYFIKACJA GENERALNA V PUCHAR LOWISKO.NET
Lp. Nazwisko i imię: Numer Stanowiska Waga/g Miejsce w sektorze Sektor
1 Migdalski Dariusz 50 18885 1 F
2 Kondrusik Emilia 41 16085 1 E
3 Stasiak Łukasz 33 13240 1 D
4 Góra Cezary 17 12925 1 B
5 Kocikowski Artur 6 12690 1 A
6 Klimkowski Piotr 58 12660 1 G
7 Szymkowiak Jakub 78 11950 1 I
8 Górny Ariel 22 10150 1 C
9 Wiziecki Tadeusz 75 8860 1 H
10 Siemaszko Aleksander 46 15490 2 E
11 Małecki Mariusz 54 15455 2 F
12 Cydejko Bartosz 36 13180 2 D
13 Żytkiewicz Krzysztof 12 12715 2 B
14 Pawlikowska Patrycja 9 12520 2 A
15 Piasecki Wiesław 63 11355 2 G
16 Cesarz Maciej 81 11200 2 I
17 Dudziński Kazimierz 19 9920 2 C
18 Alefierowicz Marek 67 7675 2 H
19 Wołoszyk Mateusz 51 14775 3 F
20 Kruszewski Krzysztof 44 12675 3 E
21 Chyb Andrzej 18 11580 3 B
22 Bieliński Piotr 31 10590 3 D
23 Fic Paweł 83 10550 3 I
24 Sokolnicki Wojciech 8 10310 3 A
25 Chodziński Tomasz 27 9480 3 C
26 Kublik Rafał 66 8720 3 G
27 Worowiec Jarosław 74 6885 3 H
28 Sokołowski Mariusz 49 14270 4 F
29 Vytautas Leonas 42 11940 4 E
30 Jabłonski Jonas 84 10215 4 I
31 Borda Marcin 11 9935 4 B
32 Góra Marcin 29 9680 4 D
33 Bitimas Rolfas 5 9525 4 A
34 Gryga Grzegorz 23 9460 4 C
35 Verbliugevicius Aurimas 64 8205 4 G
36 Nowakowski Andrzej 71 6450 4 H
37 Kmieć Włodzimierz 52 13585 5 F
38 Kulka Artur 45 10900 5 E
39 Chomko Adam 13 9860 5 B
40 Łukaszewicz Łukasz 7 9215 5 A
41 Pławat Andrzej 79 8875 5 I
42 Makurat Dawid 35 8440 5 D
43 Rosłan Andrzej 20 7600 5 C
44 Radzikowski Przemek 62 6770 5 G
45 Korytowski Zbigniew 69 6380 5 H
46 Mikuła Fabian 55 12530 6 F
47 Silwanowicz Sławek 76 8775 6 I
48 Wtulich Mariusz 38 8430 6 E
49 Makurat Stefan 2 8350 6 A
50 Mazurek Krzysztof 28 8260 6 D
51 Barański Dariusz 14 7660 6 B
52 Maciak Tomasz 21 7060 6 C
53 Staszewski Łukasz 65 6600 6 G
54 Buczyński Edward 70 6160 6 H
55 Lindeman Piotr 56 11645 7 F
56 Pilarski Robert 4 8150 7 A
57 Maciak Andrzej 43 8035 7 E
58 Krivosejevas Andrius 82 7885 7 I
59 Kleina Rafał 15 7180 7 B
60 Stępniak Piotr 30 6660 7 D
61 Jurecki Andrzej 26 6520 7 C
62 Majewski Marcin 72 5975 7 H
63 Kobuszewski Marek 60 5860 7 G
64 Rek Krystian 48 11240 8 F
65 Borzystowski Mirosław 40 7615 8 E
66 Królikowski Artur 3 7570 8 A
67 Mazurkiewicz Andrzej 80 7320 8 I
68 Mikołajczewski Marek 10 6800 8 B
69 Znaniecki Jacek 34 6590 8 D
70 Andrychowski Andrzej 59 4905 8 G
71 Rybicki Piotr 24 4490 8 C
72 Dutkowski Pawel 73 4270 8 H
73 Brazauskas Audrius 47 10685 9 F
74 Nerc Wojciech 37 6635 9 E
75 Borzych Mariusz 32 6580 9 D
76 Kruszewski Andrzej 16 5885 9 B
77 Grzyb Adam 77 5530 9 I
78 Batog Robert 1 4860 9 A
79 Marinow Janek 25 4060 9 C
80 Dareń Czesław 68 3665 9 H
81 Łuszczki Julian 61 3050 9 G
82 Tołoczko Jerzy 53 10340 10 F
83 Papis Bartosz 39 6460 10 E
84 Dulski Jarosław 57 2880 10 G
85 SUMA:   766990    

 


Zapraszam poniższych uczestników po odbiór tego okazałego Pucharu !

 

02.11.2014

Sprawy organizacyjne:

W sobotę od godz 6.40-6.50 proszę wyłącznie kapitanów drużyn w celu potwierdzenia obecności, wpłaty wpisowego i odebrania pakietu startowego dla każdego uczestnika.

W pakiecie między innymi koszulki pamiątkowe. Proszę zrobić rozeznanie jakie rozmiary noszą członkowie drużyn (dostępne L, XL, XXL).

Rano w sobotę i niedzielę dla uczestników ciepła zupa. Po łowieniu: zupa + drugie danie.

W sobotę rano również pokaz sprzętu Robinson-MVDE.

Posiłki serwować będzie Boston Restauracja & Club z Pasłęka, która już obsługiwała nas na zawodach

Maver & Lowisko.net Cup.

Zasady losowania:

W losowaniu udział biorą tylko kapitanowie drużyn, którzy losować będą wcześniej przygotowane zestawy sektorów dla swoich drużyn. Zestawy będą porozrzucane maksymalnie sprawiedliwie. Prosze zabrać kartkę, długopis.

Np: Zestaw I - sektor A, E, I, Zestaw II - C, F,G itp.

W sobote rozlosowane zostaną sektory na dwa dni. W niedzielę odbędzie się tylko losowanie stanowisk w sektorach.

Nie ma możlwości by zawodnicy z jednej druzyny łowili w tym samym sektorze danego dnia.


29.11.2014

Uwaga - dla osób chętnych na piątkowy trening i nie posiadających zezwolenia opłacam zezwolenie jednodniowe.


Warunkiem jest zgłoszeniem się do mnie do środy 05.11.2014 (najlepiej sms 601 359 144)

Czwartkowy trening niestety każdy opłaca we własnym zakresie - koszt według cennika PZW Elbląg 20zł/dzień dla zrzeszonych w PZW.

Opłaty można regulować przelewem. Szczegóły na stronie PZW Elbląg.
http://www.pzw.elblag.pl/zarzd.html


Harmonogram zawodów:
 


Sobota 08.11:

6.50 - Zbiórka - odprawa, losowanie (kawa, herbata, słodycze z firmy FH DONALD)

7.00 - 8.30 Pokaz sprzętu Robinson-MVDE
09.50 - Nęcenie
10.00 - 14.00 - Łowimy
ok 15.00 obiad nad wodą.
ok 18-19 - wyniki z I tury będą dostępne na stronie.


Uwaga ! Obowiązują limity zanęty/gliny 20l, oraz 2.5l robakow w tym 1l jokersa/ochotka/turę.

W trakcie łowienia nęciemy tylko kulkami zgniecionymi w jednej ręce !

Niedziela 09.11

6.50 - Zbiórka. Losowanie. Kawa, herbata
09.20 - Nęcenie
9.30 - 13.30 - Łowimy
ok 14.30 obiad nad wodą.
ok 15 - wyniki, rozdanie nagród, zakończenie imprezy.

Harmonogram może ulec zmianie, o czym będziemy informowali na odprawie.


27.10.2014

ZOBACZ MAPĘ z rozmieszczeniem sektorów, dojazdem itp

Sektory będą 8-10 osobowe. Sektory będą nazwane alfabetycznie A,B,C podczas losowania. 

Uwaga - mile widziane treningi w sektorach: VII,VIII,IXI


24.10.2014

Lista sponsorów na V Puchar Lowisko.net:

 

- BigFish - producent glin i zanęt wędkarskich Wojciech Sokolnicki www.superbigfish.pl

- Tomasz Nysztal - producent zanęt wędkarskich

- Robinson Europe

- Maver Polska Adam Kruk

- Sklep wędkarski Shark w Elblągu Piotr Siółkowski

- Sklep wędkarski MatchPro Krzysztof Kałużny

- Klub wędkarski Jaguar Gdańsk

- Sklep wędkarski Szuwarek w Gdańsku Cezary Góra

- FH Donald Artur Kocikowski

- Lowisko.net Tomasz Kupren

NAGRODY:

Indywidualnie I miejsce 2000 zł, II miejsce 900 zł, III miejsce 600 zł, puchary

Przewidzane nagrody rzeczowe do co najmniej 10 miejsca, przewidzane nagrody do rozlosowania.

Drużynowo: Puchary, medale, nagrody rzeczowe.

Puchar za największą rybę (Klub Jaguar), Puchar za największą łączną wagę ryb z dwóch tur (sklep Szuwarek).

 

W sobotę i niedzielę po zawodach obiad na łowisku.

 

POKAZ SPRZĘTU ROBINSON.

W dniu 08.11.2014 (sobota) wraz z członkami drużyny Robinson przeprowadzimy pokaz nowych wędek ( tyczki, baty, uklejówki), kosza firmy Robinosn-MVDE oraz prezentację niektórych zanęt MVDE.

Pokaz odbędzię się od w  godz.. 7.00-8.30 na Bulwarze w Elblągu. Istnieje możliwość zakupienia produktów.

 

 

Informuję, że sektora U23 nie będzie - zbyt mała liczba startujących.

Przewidywana liczba startujących do 85 - tj. ok 28 drużyn (sektory 9-10 osobowe) - wkrótce detale.

 


13.10.2014

W związku z ogromnym zainteresowaniem zawodami i duża chęcia startu wielu zawodników wychodzę na przeciw oczekiwaniom i postanowiłem zwiększyć ilość startujących do ok. 75 osób.

Wszyscy startujący muszą być w druzynach 3osobowych -  żeby móc sprawnie przeprowadzić zawody.

 

Oczywiście w dalszym ciągu dominującą klasyfikacją będzie klasyfikacja indywidualna.

 

Wkrótce kolejne informacje.

Pozdrawiam Tomasz Kupren


Serdecznie zapraszam (jak ten czas szybko leci) już na V Puchar Lowisko.net

Zawody dwudniowe odbędą się tradycyjnie na rzece Elbląg - Elbląg-Bulwar w dniach 08-09.11.2014.

Zawody rozegrane zostaną w klasyfikacji indywidualnej (główna klasyfikacja) oraz jako nowość drużynowej (3 osoby).

Udział w zawodach zgłaszają koledzy z Litwy. Aktualni drużynowi Mistrzowie Litwy - Ekofishing. Dzięki temu zawody po raz pierwszy będą miały status międzynarodowych




Startowe senior: 150 zł/osobę
Info: 601 359 144
Jak zawsze atrakcyjne nagrody, posiłki i dobra atmosfera.


 

Kapitanowie będą reprezentować drużynę przy zapisach na miejscu, losowaniu itp.

Lista startowa na 05.11 - Lista Potwierdzonych drużyn.


1. Ekofishing Litwa
Vytautas Leonas
Aurimas Verbliugevičius
Andrius Krivosejevas

2. Robinson
Kocikowski Artur
Kulka Artur
Cesarz Maciej


3. Wisła Płock
Bieliński Piotr
Klimkowski Piotr
Dutkowski Paweł

4. Dziadki
Mikołajczewski Marek
Andrychowski Andrzej
Korytowski Zbyszek
 

5. Lowisko.net Olsztyn Stars
Sokolnicki Wojciech
Sokołowski Mariusz
Majewski Marcin

6. Lowisko.net Olsztyn Team
Łukaszewicz Łukasz
Radzikowski Przemek
Silwanowicz Sławek

7. Lowisko.net Olsztyn
Rosłan Andrzej
Tołoczko Jerzy
Nowakowski Andrzej


8. Shark Sensas Team Elbląg I
Żytkiewicz Krzysztof
Stasiak Łukasz
Migdalski Dariusz

9. Shark Sensas Team Elbląg II
Chodziński Tomasz
Kublik Rafał
Fic Paweł

10. Gdańsk 
Pilarski Robert
Góra Marcin
Małecki Mariusz


11. Kopernik Toruń
Chyb Andrzej
Znaniecki Jacek
Dulski Jarosław
 

12. Improwizacja Białystok
Królikowski Artur
Kondrusik Emilia
Alefierowicz Marek

13. Białystok

Chomko Adam
Stępniak Piotr
Staszewski Łukasz


14. Chłopaki z Ełku

Kruszewski Andrzej
Parzych Mariusz
Kobuszewski Marek

15. Warmia & Mazury Team
Dudziński Kazimierz
Lindeman Piotr
Wiziecki Tadeusz

16. Sars Team
Pawlikowska Patrycja
Grzegorz Gryga
Mikuła Fabian

17. Klub Leszcz Poznań

Górny Ariel
Kmieć Włodzimierz
Szymkowiak Jakub

18. Maciak Team
Maciak Tomasz
Maciak Andrzej
Grzyb Adam

19. Jaguar Klub
Góra Cezary
Wtulich Mariusz
Bławat Andrzej

20. Kaszuby Team
Makurat Stefan
Borzystowski Mirosław
Łuszczki Julian

21. Sobieszewo
Kleina Rafał
Cydejko Bartosz
Papis Bartosz

22. Trójmiasto
Barański Dariusz
Mazurek Krzysztof
Piasecki Wiesław

23. Słupsk
Jurecki Andrzej
Siemaszko Aleksander
Dereń Czesław

24. Litwa
Bitinas Rolfas
Brazauskas Audrius
Jablonskis Jonas

25. Okoń
Rybicki Piotr
Kruszewski Krzysztof
Buczyński Edward

26. Sum

Batog Robert
Nerc Wojciech
Worowiec Jarosław

27. Brzana

Marinow Janek

Wołoszyk Mateusz
Mazurkiewicz Andrzej

28.U-23 Team

Borda Marcin
Makurat Dawid
Rek Krystian

 

 

Serdecznie zapraszam

Tomasz Kupren


Zobacz relację z poprzedniego pucharu:

http://lowisko.net/iv-puchar-lowiskonet.html

 

oraz zdjęcia:

https://picasaweb.google.com/112851520551550076197/IVPucharLowiskonet

 

 

 

 

 

Tomasz Kupren

Tomasz Kupren
  
  • Dodaj link do:
  • facebook.com