Ryby pluszowe

Na prezent » Ryby pluszowe

W naszej ofercie znajdą Państwo autorskie projekty ryb pluszowych. Coś, czego w dzisiejszym świecie, zalanym tandetą, jest coraz mniej, coś wyjątkowego…
Od dziś nasze dzieci, nasze sympatie i my sami możemy cieszyć się widokiem pięknych ryb w każdym miejscu. Są to unikatowe gadżety jakże inne od tych dostępnych na wszystkich sklepowych półkach i straganach, coś czego jeszcze nie było, a trzeba pamiętać, że to nie kolejny pluszowy miś, kolejna zakręcona owieczka tylko wykonane z najwyższą starannością maskotki – RYBY.

Ryby pluszowe to doskonały prezent dla dzieci jak i dorosłych !
Wszystkie produkty są wykonywane w całości w Polsce.

Przedstawiamy Państwu kolekcję naszych produktów. Wykonywane przez nas miękkie zabawki są w całości z poliestrowych antyalergicznych materiałów. Pokryciem jest delikatny materiał natomiast wypełnienie to wata poliestrowa stosowana min. w poduszkach. Niepowtarzalna grafika została wykonana przez absolwentkę ASP w Krakowie.
Gatunki przez nas prezentowane to ryby z którymi większość z nas się spotkała ale ukazane są one w bardzo subtelnej, kolorowej i naturalnej formie podkreślające ich niebywałe piękno. Dzięki temu możemy się przekonać jak atrakcyjne są to ryby na równi z pięknem gatunków występujących w południowych morzach. Nasze wzory nie mają odpowiedników w UE i są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym.
Zabawki przeszły skrupulatne badania laboratoryjne, wykonane przez firmę SGS w Wielkiej Brytanii pod kątem zgodności z obowiązującymi normami bezpieczeństwa zabawek EN 71.
Ryby Gaby.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com