Puchar Mistrza Bałałajki 18.02.2018

Fotorelacje » Puchar Mistrza Bałałajki 18.02.2018

Puchar Mistrzów Bałałajki - II Edycja za nami !

Zwycięzcą zawodów został Krzysztof Jagielski.
Trudna techniczna woda, wymagała od zawodników dobrego przygotowania, intuicji i wielkiego zaangażowania.
Łowiliśmy okonie z wymiarem do 15 cm oraz płotki.
Dziękuję za liczną frekwencję i doskonałą atmosferę.
Wspaniała pogoda na zawody podlodowe !

 

 

Zobacz zdjęcia

Poniżej pełne wyniki

Puchar Mistrza Bałałajki, SEKTOR A

Nazwisko i imię: Nr Startowy WAGA/g Miejsce w sektorze
Sokolnicki Wojciech 5 1070 1
Lewandowski Adam 4 785 2
Radzikowski Przemek 2 705 3
Silwanowicz Sławek 6 670 4
Urbański Jacek 14 570 5
Kupren Tomasz 7 535 6
Rutkowski Edward 10 335 7
W.P. 1 330 8,5
Łukaszewicz Łukasz 15 330 8,5
Urban Sławomir 11 320 10
Mikuła Fabian 3 260 11
Stasiak Piotr 8 180 12
Tomczak Marek 13 155 13
Rutkowska Halina 12 0 14,5
Tołoczko Jerzy 9 0 14,5
       
Razem:   6245  

 

 

Puchar Mistrza Bałałajki, SEKTOR B

Lp. Nazwisko i imię: Nr Startowy WAGA/g Miejsce w sektorze
1 Jagielski Krzysztof 20 1200 1
2 Tarka Leszek 26 650 2
3 Klimkowski Piotr 18 605 3
4 Król Maciek 30 310 4
5 Gajewski Tomasz 17 220 5
6 Kacprzak Bartłomiej 27 185 6
7 Kłowas Krzysztof 25 180 7
8 Kostrzewa Andrzej 28 175 8
9 Ptaszkowski Marcin 19 170 9
10 Staszewski Adam 24 145 10
11 Wiziecki Tadeusz 29 105 11
12 Prudło Łukasz 22 85 12
13 Kobuszewski Marek 21 80 13
14 Włoszczak Waldemar 23 50 14
15 Nyckowski Grzegorz 16 40 15
         
  Razem:   4200  

 

PUCHAR MISTRZA BAŁAŁAJKI 18.02.2018
Lp. Nazwisko i imię: Nr Stanowiska WAGA/g Miejsce w sektorze  
1 Jagielski Krzysztof 20 1200 1  
2 Sokolnicki Wojciech 5 1070 1  
3 Lewandowski Adam 4 785 2  
4 Tarka Leszek 26 650 2  
5 Radzikowski Przemek 2 705 3  
6 Klimkowski Piotr 18 605 3  
7 Silwanowicz Sławek 6 670 4  
8 Król Maciek 30 310 4  
9 Urbański Jacek 14 570 5  
10 Gajewski Tomasz 17 220 5  
11 Kupren Tomasz 7 535 6  
12 Kacprzak Bartłomiej 27 185 6  
13 Rutkowski Edward 10 335 7  
14 Kłowas Krzysztof 25 180 7  
15 Kostrzewa Andrzej 28 175 8  
16 W.P. 1 330 8,5  
17 Łukaszewicz Łukasz 15 330 8,5  
18 Ptaszkowski Marcin 19 170 9  
19 Urban Sławomir 11 320 10  
20 Staszewski Adam 24 145 10  
21 Mikuła Fabian 3 260 11  
22 Wiziecki Tadeusz 29 105 11  
23 Stasiak Piotr 8 180 12  
24 Prudło Łukasz 22 85 12  
25 Tomczak Marek 13 155 13  
26 Kobuszewski Marek 21 80 13  
27 Włoszczak Waldemar 23 50 14  
28 Rutkowska Halina 12 0 14,5  
29 Tołoczko Jerzy 9 0 14,5  
30 Nyckowski Grzegorz 16 40 15  
           
  RAZEM   10445    

 

 


Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w towarzyskich zawodach na najwyższym poziomie sportowej rywalizacji o

Puchar Mistrza Bałałajki - II edycja.

 

Zawody planowane są w niedzielę (18.02.2017) na jez.Redykajny w Olsztynie, ul. Cietrzewia.

Zbiórka do godz. 8.00 na brzegu jeziora (dojazd od ul. Bałtyckiej --> Kanarkowa lub Sokola) do plaży za ogródkami działkowymi.

 

ZEZWOLENIA:

 

- Okoń wymiar ochronny do 15 cm.

 

10.02  lód ma grubość 12-13 cm.

Głębokość: 3 - 9m.

Dominuje: płoć, okoń.

Zapisy: 601 359 144, Wpisowe 50pkt,

Zezwolenie: należy wykupić we własnym zakresie w PZW Olsztyn, ul.Bałtycka 2 lub przez: http://eokon.pl/

Koszt zezwolenia 1 dniowe to 25 zł,zezwolenie 2 dniowe 35 zł

Możliwość dowiezenia robaków nad wodą - zamówienia do środy.


Czas trwania tury 4h.

Jez. Redykajny  - dzierżawca PZW Olsztyn

 

Zobacz zdjęcia i wyniki z I edycji

 

Lista Startowa 14.02:

  1. Jaworek Adam
  2. Ptaszkowski Marcin
  3. Kacprzak Barłomiej
  4. Sokolnicki Wojciech
  5. Łukaszewicz Łukasz
  6. Kupren Tomasz
  7. Kłowas Krzysztof
  8. Mikuła Fabian
  9. Jagielski Krzysztof
  10. Tołoczko Jerzy
  11. Lewandowski Adam
  12. Kostrzewa Andrzej
  13. Włoszczak Waldemar
  14. Raksimowicz Piotr
  15. Urban Sławomir
  16. Stasiak Piotr
  17. W.P.
  18. Radzikowski Przemek
  19. Urbanski Jacek
  20. Staszewski Adam
  21. Gajewski Tomasz
  22. Tarka Leszek
  23. Kllimkowski Piotr
  24. Prudło Łukasz
  25. Nyckowski Grzegorz
  26. Tomczak Marek
  27. Wiziecki Tadeusz
  28. Rutkowski Halina
  29. Rutkowski Edward
  30. Silwanowicz Sławek
  31. Król Maciek
  32. Kobuszewski Marek
  33. Makurat Stefan
  34.  

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com