O Nas

Lowisko.net - to marka firmy Mebeltom.pl,  których właścicielem jest Tomasz Kupren

"Łowisko" - to nie tylko sklep internetowy ale także portal spotkań wędkarzy. Na jego stronach znajdziecie zdjęcia z zawodów oraz ich relacje. Dostępne są również wywiady z zawodnikami, a także filmy wędkarskie w lowiskoTV.

Internetowy sklep wędkarski lowisko.net działa od 07.2009r.

Sklep na przestrzeni tych lat cały czas porzerza ofertę i taki będzie dalszy plan na przyszłe lata.

Bogate doświadczenie wędkarskie poparte wieloma medalami z imprez Ogólnopolskich oraz wieloletnia praktyka handlowa pozwolają stwarzać bardzo atrakcyjną ofertę dla miłośników wędkarstwa.


Klub Lowisko.net Olsztyn

Klub lowisko.net został założony przy Okręgu PZW Olsztyn w 2010 roku. Drużyna powstała częściowo z zawodników reprezentujących Drwęce Ostróda (Tomasz Kupren, Wojciech Sokolnicki).

Głównym celem jest start w podlodowych Grand Prix Polski, organizacja zawodów wędkarskich i propagowanie tego pięknego sportu.

 

Aktualne osiągnięcia drużynowe:

Podlodowy sezon 2011

Debiut druzyny Lowisko.net w Podlodowych GPP. Wynik 8 miejsce na 26 drużyn.

Startowali: Tomasz Kupren, Wojciech Sokolnicki, Kacper Górecki.

Zawody rozegrane w: Koszalin (Rosnowo), Olsztyn (Sętal), Nowy Sącz (Czorsztyn)

Zobacz fotorelację i filmy.

Zobacz wyniki druzynowe.

Zobacz wyniki indywidualne.


Podlodowy sezon 2012            

Bardzo udany sezon dla naszej druzyny. Zdobywamy drużynowe V-ce Mistrzostwo Polski ! Startowało 19 druzyn.

Startowali: Tomasz Kupren, Wojciech Sokolnicki, Kacper Górecki, Dariusz Jankowski-net, Marcin Małachowski

Zawody rozegrane w: Szczecinek, Olsztyn (Klebark).

Transfery:

+ Dariusz Jankowski-net

+ Marcin Małachowski

- Marcin Małachowski (niesportowe zachowanie)

Zobacz wyniki druzynowe.

Zobacz wyniki indywidualne.

Zobacz relację Mistrza Polski - Marcina Majewskiego


Podlodowy sezon 2013

Kolejny bardzo udany sezon dla naszej druzyny. Wygrywamy druzynowo GPP Czorsztyna, na podium staje Marcin Majewski I i Tomasz Kupren III miejsce, Zdobywamy drużynowe V-ce Mistrzostwo Polski ! O włos od złota... Startowało 22 druzyn.

Startowali: Tomasz Kupren, Wojciech Sokolnicki, Marcin Majewski, Piotr Raksimowicz, Mirek Brzeziński (Kacper Górecki, Dariusz Jankowski-net)

Zawody rozegrane w:  Szczytno (Sasek W., Brajniki), Nowy Sącz (Czorsztyn).

Transfery:

+ Marcin Majewski

+ Mirek Brzeziński

+ Piotr Raksimowicz

Zobacz wyniki indywidualne i druzynowe

Zobacz zdjęcia z Czorsztyna


Podlodowy sezon 2014

 

Startować będą: Tomasz Kupren, Wojciech Sokolnicki, Marcin Majewski, Piotr Raksimowicz i...niespodzianka :)

Transfery:

+ Szymon Rynkiewicz

+ Krzysztof Jagielski

+ Sławek Silwanowicz

+ Przemek Radzikowski

+ Jerzy Tołoczko

- Kacper Górecki (niesportowe zachowanie)

 


Na stronach łowiska znajdziecie także publikacje popularno-naukowe na tematy, wędkarstwa, rybactwa oraz ekologii. Sklep internetowy lowisko.net oferuje produkty z Warmi i Mazur stworzone przez doświadczonych wędkarzy z wieloletnim stażem w zawodach każdej rangi. Nadrzędnym celem w powstawaniu tego przedsięwzięcia było zebranie wszystkich najlepszych produktów z okolic Olsztyna i możliwość podzielenia się nimi z całym krajem. Lowisko to wyjątkowe miejsce, w którym znajdują się produkty nigdzie indziej nie dostępne razem z różnych względów. Lowisko powstało by sprostać oczekiwaniom wędkarzy wyczynowych ceniących najwyższą jakość w rozsądnej cenie.

 

Walory produktów dostępnych w lowisko.net rekomendują m.in:

Tomasz Nysztal - Jeden z najbadziej utytowanych w Polsce zawodników zawodów podlodowych. Wielokrtotny Mistrz Polski indywidualnie jak i drużynowo. Od lat członek kadry narodowej. Udane występy na Mistrzostwach Świata (Rosja, Polska). Aktualnie ósma zawodnik (kanadyjka/bałałajka) na Świecie. Ma na swoim koncie udane starty w letnich MP jak i GPP. Zwyciężca wielu eliminacji zawodów komercyjnych (Robinson, Maver, Colmic). Producent dostępnych w lowisko.net rewelacyjncyh zanęt na różne gatunki.

Tomasz Kupren - drużynowy Vice Mistrz Polski w wędkarstwie podlodowym - 2009, 2012, 2013. Członek kadry narodowej w dyscyplinie podlodowej., dwukrotny uczestnik finału Colmica (2007,2008), uczestnik finału Robinsona (2008), zwycięzca zawodów eliminacyjnych Robinson Super Cup w Elblągu 2008. Zwycięzca ligi okręgowej (olsztyńskiej) 2007 r. Liczne udziały w zawodach spławikowych w kraju i za granicą.

Bartosz Nysztal - Bardzo szybko rozwiajający się zawodnik. Świeżo upieczony (06.2009) Mistrz Polski w kategorii kadetów. Zawody wygrane w Bełchatowie na Słoku potwierdzają nienaganną technikę w tak młodym wieku. Liczne udane występy w Mistrzostwach Okręgu oraz GPP.

Szymon Rynkiewicz - Mistrz Polski kadetów 2000 r, II miejsce w Mistrzostwach Polski w kat. juniorów 2005 r, III miejsce MP w kategorii juniorów 2006r. I m w klubowych podlodowych MP 2004. Najlepszy zawodnik w III zawodach MP podlodowych 2003 i I miejsce jako drużyna 2003

Piotr Stępniak - doskonale znany w środowisku wędkarswa wyczynowego zawodnik, trener i działacz. Wielokrotny Mistrz Polski drużynowo jak i indywidualnie. Ma na swoim koncie liczne starty w GPP oraz MP. Producent dostępnych w lowisko.net doskonałej zanęty na duże ryby.

Bogusław Murzyn - Vice mistrz Polski w wędkarstwie podlodowym oraz II vice Mistrz druzynowy. Członek kadry narodowej. Uczestnik MŚ w Rosji (2008) i Polsce (2009). Aktualnie 18 zawodnik na świecie. Liczne starty w letnich zawodach komercyjnych oraz w ich finałach. Zwyciężca kilku eliminacji Colmica.

Taduesz Wiziecki - Wielokrotny medalista podlodowych MP. Zagorzały fan zawodów komercyjnych. Dwukrotny triumfator zawodów eliminacynyh z serii Robinson Super Cup. Uczestnik finałów Colmic, Maver, Robinson. "Najszybsza wędka w Polsce" - takie opinie krążyły gdy dozowlony był spławik pod lodem.

Wojciech Sokolnicki - Multimedalista drużynowy  z podlodowych Mistrzostw Polski podlodowych.

Marcin Majewski - Indywidualny Mistrz Polski w wędkarstwie podlodowym, 2 x drużynowy Vice Mistrz Polski w wędkarstwie podlodowym.

Piotr Raksimowicz - Dwukrotny indywidualny Mistrz Polski w wędkarstwie spławikowym. Multimedalista w kategori druzynowej wędkarstwie spławikowym i podlodowym. Członek kadry Polski i reprezentacji Polski w spławiku.

 

Ponadto członkami klubu czynnie startującymi w zawodach są:

Mariusz Sokołowski, Sławomir Silwanowicz, Jerzy Tołoczko, Mirosław Brzeziński, Andrzej Rosłan, Krzysztof Jagielski, Przemysław Radzikowski.

 • Piotr Raksimowicz
  Piotr Raksimowicz
 • Szymon Rynkiewicz
  Szymon Rynkiewicz
 • Tomasz Kupren
  Tomasz Kupren
 • Mariusz Sokołowski
  Mariusz Sokołowski
 • Bogusław Murzyn
  Bogusław Murzyn
 • Tadeusz Wiziecki
  Tadeusz Wiziecki
 • Marcin Majewski
  Marcin Majewski
 • 2 x Tomasz: Nysztal, Kupren
  2 x Tomasz: Nysztal, Kupren
 • Wojciech Sokolnicki
  Wojciech Sokolnicki
 • Piotr Stępniak
  Piotr Stępniak
 • Mirek Brzeziński
  Mirek Brzeziński
 • Dodaj link do:
 • facebook.com