IV Puchar Lowisko.net 09-10.11.2013.

Zawody Archiwum » IV Puchar Lowisko.net 09-10.11.2013.


IV Puchar Lowisko.net za nami !

 

Zwyciężył Artur Kocikowski.

W drugiej turze losowanie zgromadziło w sektorze C wszystkich zwycięzców sektorów z I tury (Stasiak, Sińczuk, Karczewski, Alefierowicz, Kocikowski), dwie 2 sektorowe (Krupiński, Piasecki) i Maćka Cesarza.

Obserwowaliśmy niezwykłe widowisko wędkarskie.

 

  1. Kocikowski Artur - 2pkt, 22155g
  2. Nysztal Tomasz - 3pkt, 17920g
  3. Krupiński Grzegorz - 4pkt, 19385g
  4. Gryga Grzegorz - 4pkt, 13730g
  5. Wiziecki Tadeusz - 5pkt, 15980g
  6. Alefierowicz Marek - 5pkt, 1548og
  7. Lindemann Piotr - 5pkt, 13770g
  8. Kondrusik Emilia - 5pkt, 13495g

Gratuluje szczególnie zwycięzcom i wszystkim uczestnikom.

Zdjęcia z zawodów w dziale fotorelacje.

 

Wyniki końcowe IV Pucharu Lowisko.net


 


Wyniki sektorowe I Tury


Wyniki sektorowe II Tury

 


Puchary na zawody pochodzą z niemieckiej pracowni. Wykonane w ciężkim metalu i naturalnym kamieniu.

 

Każdy uczestnik dostanie pamiątkową koszulkę Fruit of the loom


POKAZ TYCZEK MAVER 2014

W sobotę od 7 rano do wędkowania odbędzie się pierwszy w Polsce pokaz tyczek Maver na sezon 2014 !

Można będzie zobaczyć najnowsze wędki włoskie.

 

Prezenterzy: Adam Kruk, Tomasz Kupren

 


Dbamy o duszę i ciało !

  • Na czas trwania zawodów zostało wykupione w Generali ubezpieczenie NW na każdego zawodnika i ubezpieczenie OC organizatora.
  • Wynajelismy dwie toalety przenośne
  • Ponadto z rana serwowana bedzie zupa na gorąco, kawa i herbata, a po wędkowaniu obiad z profesjonalnie przygotowanego grila.

Harmonogram zawodów:

Sobota 09.11:
7.00 - Zbiórka. Po zapisach: Zupa, kawa, herbata
09.50 - Nęcenie  
10.00 - 14.00 - Łowimy 
ok 15.00 obiad nad wodą. 
ok 18-19 - wyniki z I tury będą dostępne na stronie.


Uwaga ! Obowiązują limity zanęty/gliny 20l, oraz 2.5l robakow w tym 1l jokersa/ochotka.

Niedziela 10.11

7.00 -   Zbiórka. Zupa, kawa, herbata

09.20 -  Nęcenie

9.30 - 13.30 - Łowimy 
ok 14.30 obiad nad wodą. 
ok 15 - wyniki, rozdanie nagród, zakończenie imprezy.

Harmonogram może ulec zmianie, o czym będziemy informowali na odprawie.

 

Nagrody:

Nagrodzonych zostanie min.10 zawodników (finansaowo, rzeczowo).


Miło mi poinformować, że w zawodach potwierdziło start aż 7 zawodników z czołowej 30 tegorocznego GPP.

Informuję, że zezwolenie za wędkowanie w zawodach będzie opłacone dla wszystkich startujących.

Osoby chcące trenować powinny mieć opłacone zezwolenie jednodniowe - koszt 20 zl.
Można zapłacić w PZW Elbląg lub przelewem.
Tutaj szczegóły: http://www.pzw.elblag.pl/
Opłata za trening nie dotyczy członków, którego okręgi mają porozumienia: mi.in Gdańsk, Olsztyn - inne prosze sprawdzic na stronie.

Główna nagroda zawodów: 2000 zł
Zawodnicy z podium będą też zadowoleni Cool
Będzie też kilka-kilkanaście nagród dla pozostalych uczestników.

Planowany jest również mini pokaz tyczek Maver.



Zawody dwudniowe odbędą się tradycyjnie na rzece Elbląg - Elbląg-Bulwar w dniach 09-10.11.2013.

Łowisko zarezerwowane, wkrótce umieszczę kolejne informacje.

Jest mi bardzo miło, że zawody cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Odbieram to jako miłe wrażenia z poprzednich imprez.
Ciekawostką jest fakt, że pierwsi zawodnicy zapisali się na IV Puchar już w kwietniu

Przewidziana ilość miejsc ok 65 (standard + sektor płytszy za betonami na przeciw prokuratury)

Startowe: 150 zł
Zapisy: 601 359 144

Przed zapisaniem proszę poważnie przemyśleć chęć i możliwość startu.
Zastrzegam sobie prawo do zapisania osób niekompetentnych na listę rezerwową.

Zapraszam na wyczyn.fora - temat o zawodach i KONKURS

 

Sponsorzy IV Pucharu lowisko.net

Lowisko.net

Fiszer - producent glin wędkarskich,

Tomasz Nysztal,

Maver - Adam Kruk,

Sklep Wędkarski Shark w Elblągu - Piotr Siółkowski,

Solbud - Wojciech Sokolnicki



Poniżej lista startowa na 05.11.2013 

IV Puchar Lowisko.net

1.    Żytkiewicz Krzysztof
2.    Stasiak Łukasz
3.    Siemaszko Aleksander
4.    Migdalski Dariusz
5.    Kublik Rafał
6.    Warmiński Jacek
7.    Różański Łukasz
8.    Cesarz Maciej
9.    Piasecki Wiesław
10.    Góra Marcin
11.    Pilarski Robert
12.    Kryszczak Adam
13.    Stompor Piotr
14.    Wtulich Mariusz
15.    Kocikowski Artur
16.    Kondrusik Emilia
17.    Alefierowicz Marek
18.    Karczewski Michał
19.    Sokolnicki Wojciech
20.    Wiziecki Tadeusz
21.    Kolaska Krzysiek
22.    Nysztal Tomasz
23.    Batog Robert
24.    Silwanowicz Sławomir
25.    Sokołowski Mariusz
26.    Tołoczko Jerzy
27.    Worowiec Jarosław
28.    Oponowicz Sylwester
29.    Radzikowski Przemysław
30.    Kulka Artur
31.    Korytowski Zbyszek
32.    Mikołajczewski Marek
33.    Bieliński Piotr
34.    Owczarczuk Mirosław
35.    Pieczko Zbigniew
36.    Chomko Adam
37.    Mazurkiewicz Andrzej
38.    Sińczuk Paweł
39.    Chyb Andrzej
40.    Ziółkowski Sławomir
41.    Stasiak Krystyna
42.    Maciak Tomasz
43.    Maciak Andrzej
44.    Szymański Jacek
45.    Maciejewski Maciej
46.    Pluta Wacław
47.    Lindemann Piotr
48.    Królikowski Artur
49.    Florczuk Jan
50.    Jackowski Damian
51.    Piotrowicz Piotr
52.    Ciepliński Artur
53.    Gryga Grzegorz
54.    Łukaszewicz Łukasz
55.    Wcisło Robert
56.    Dulski Jarosław
57.    Sienkiewicz Jerzy
58.    Krupiński Grzegorz
59.    Biernacki Marek

  • Dodaj link do:
  • facebook.com