Finał Maver Carp 2017

Newsy » Finał Maver Carp 2017

2017-08-31 07:11

Mariusz Małecki zwycięzcą Finału Maver

Finał A Wyniki

Finał B Wyniki

Galeria Zdjęć

 

Świeżo po finale Mavera...
Tego nie przewidziałby nawet Alfred Hitchcock.
Druga tura finału B dostarczyła niesamowitych emocji.
Nikt nie przypuszczał, że 6 punktów może dać zwycięstwo. Ważenie do końca trzymało wszystkich w emocjach, ponieważ aż 5 zawodników mogło wygrać.
Były wielkie ryby (największa wyholowana 12kg - brawo Łukasz), pękające żyłki (0,22), "wypuszczane" wielkie ryby-delfiny - Ave Czapi, szalone żerowania oraz pustynne przestoje.
To wszystko w przyjemnej koleżeńskiej atmosferze.
Nie udało się wygrać (dzieliły mnie od tego dwie ryby) , skończyłem na 4 miejscu, ale wrażenia bardzo pozytywne.
To jest to !
I 😍 Big Game.
Ps. Finał A wygrał Mały Wielki Mariusz Małecki - brawo.

Tomasz Kupren


Eliminacje

Zwycięzcą eliminacji został Leszek Radtka


Największa waga złowionych ryb w eliminacjach Brzozowski Ryszard

 

Link do wyników końcowych

LIsta finalistów Maver Carp 2017

1     Radtka Leszek     -  udział potwierdzony
2     Walicki Jarosław   -  udział potwierdzony
3     Kruk Adam      -  udział potwierdzony
4     Brzozowski Krzysztof      -  udział potwierdzony
5     Duszak Marcin      -  udział potwierdzony
6     Pawlak Arkadiusz    - udział potwierdzony
7     Warzyński Krzysztof    -  udział potwierdzony 
8     Jaworski Dariusz      -  udział potwierdzony
9     Krymski Janusz      -  udział potwierdzony
10     Dębowski Klaudiusz      -  udział potwierdzony
11     Warcholinski Eugeniusz   -  udział potwierdzony    
12     Wojno Radek      -  udział potwierdzony
13     Dawidziuk Sylwek      -  udział potwierdzony
14     Brzozowski Ryszard      -  udział potwierdzony
15     Filipczyk Joachim      -  udział potwierdzony
16     Wtulich Mariusz      -  udział potwierdzony
17     Małecki Mariusz    -  udział potwierdzony 
18     Jarosławski Jacek  -  udział potwierdzony

Finał B

1  Kozłowski Tomasz  -  udział potwierdzony
2  Freliszka Paweł     -  udział potwierdzony
3  Kupren Tomasz     -  udział potwierdzony
4  Lisowski Andrzej    -  udział potwierdzony
5  Kszczotek Łukasz    -  udział potwierdzony
6  Sliwinski Piotr  -  udział potwierdzony
7. Mamikonyjan Vasyl -  udział potwierdzony
8.Kozłowski Jacek  - udział potwierdzony

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com