Zanęta bodzio na zimę - Barton

Zanęty / Dodatki / Atraktory / Kleje / Pellet » Zima|Bogdan Barton » Zanęty - Przynęty

Aktuanie brak !
masz pytania?

Zbliża się zima i trzeba dać rybą to co potrzebują o tej porze roku, czyli tłusto i niezbyt pachnąco, ale intensywnie. Tę zanę testowałem kilka zim, jak się sprawdziła w praktyce można obejrzeć na moich filmach.

Każdą zanętę i każdy dodatek sam kombinuję i testuję kilka sezonów zanim dobiorę, to czego ryby potrzebują najbardziej i bez obawy podpływają do zanęty nawet łowiąc z marszu.

Zimowa zanęta, to skład tłustych ziaren roślin oleistych połączonych z odpowiednimi dodatkami smakowymi i zapachowymi w postaci protein w takich ilościach jakie ryby na co dzień doskonale znają w danym zimowym rejonie jeziora. Zanętę dopasowałem do upodobań i potrzeb dużych leszczy, ale w stu procentach sprawdziła się też na jesienne i zimowe płocie.Zanęta idealnie nadaje sie na zawody ponieważ bardzo szybko ściąga ryby w miejsca zanęcenia.
Można ją mocniej namoczyć wodą i użyć na płytszej wodzie jako zanętę smużącą.
Można również sypać na sucho do przerębla.
Zanęta jest tłusta, więc można np dodać troszkę bułki tartej żeby ją zlepić.

Ale żeby z zanęty wydobyć cały jej zapas aromatów, smaku i wartości odżywczych ja po prostu wsypuję potrzebną mi ilość zanęty do garnka zalewam wrzątkiem tak żeby woda troszkę przykrywała całość, dobrze wymieszam i pod przykryciem w ciepłym miejscu zostawiam do ostygnięcia. I to wszystko. Takiemu aromatowi natury żaden leszcz się nie oprze. 

Zanęta Bogdan Barton Zima 1 kg

  • Dodaj link do:
  • facebook.com