Wyciąg z Poziomki - Barton

Zanęty / Dodatki / Atraktory / Kleje / Pellet » Atraktory » W płynie|Bogdan Barton » Koncentraty

Cena:13.99
Dostępny
masz pytania?

Niesamowicie słodki i aromatyczny zapach, który ściąga z daleka wyjątkowo wielkie czyli te najstarsze roczniki leszczy jeziorowych. Zawsze się pisało i mówiło, że najstarsze leszcze w jeziorze to samotniki, a jednak w praktyce jest inaczej.

Jak tak dalej pójdzie to zostanę niedługo bez żadnego zapasu tajemnic. Tysiące wędkarzy, którzy zaufali mi dzięki moim artykułom i praktyce wędkarskiej i zaczęli łowić leszcze w toni z wielkim skutkiem przekonali się co znaczy sprawdzony zapach i smak. Ryba czuje zapach i smak całym swoim ciałem więc od zawsze chciałem to wykorzystać do zwabienia tych najstarszych roczników jeziorowych ryb, a szczególnie wielkich leszczy.

Po latach praktyki mam wiele sprawdzonych dodatków do zanęt czy przynęt.

Ta słodycz poziomki ściąga w łowiska tak wielkie leszcze latem, że aż trudno sobie to wyobrazić. Oczywiście tylko wtedy, kiedy stosuje same grube zanęty i przynęty takie jak np. Makaron, groch, kukurydza, łubin itp. A tam gdzie są jeszcze dodatkowo karpie, to trzymaj się przyjacielu kija. Już wiosną łowiłem leszcze ponad 4kg i większe dzięki koncentratowi poziomka, tylko że ja jeszcze lubię to mieszać trochę z moim dipem smrodkiem. Bardzo skuteczny też jest koncentrat poziomka na letnie liny, karasie, płocie, wzdręgi, czy zawodniczo na ukleje.

Termin ważności: 12-ście miesięcy od dnia zakupu.
Dawkowanie: 1g na 1kg zanęty
Przechowywanie: chłodne i suche miejsce.
Pojemność: 50ml

Można używać jako dip do maczania przynęt
Bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie
Przed użyciem wstrząsnąć.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com