Wędka Maverick Pike Jig - Robinson

Wędki » Spinning /Morskie

Cena:135.00
Dostępny
masz pytania?

Wędka Maverick Pike Jig Robinson

Promocja do 20.11.2018  = gratis  21 gum, pudełko i główki !

Wędziska przeznaczone są do połowu szczupaków i innych drapieżników na średnie i ciężkie główki oraz średniej wielkości błystki i woblery. Wędziska te mają szczytową akcję, a mocny blank gwarantuje pewny hol.

Krótsze spinningi polecamy do łowienia z łodzi, a dłuższy do łowienia z brzegu.

Wybraną długość zaznacz w pasku pod ceną.

 

Właściwości

Maverick Logo czarne litery maverick lo

 

 

Specyfikacje

 

nr katal. długość / waga ilość sekcji cw / akcja dł. transp.  
1MV-JP-I22 2,28m / 115g 2 6-32g / szybka 1,17m  
1MV-JP-I24 2,40m / 125g 2 6-32g / szybka 1,23m  
1MV-JP-I27 2,70m / 150g 2 6-32g / szybka 1,38m  

 

Zobacz Film Maverick Zander Jig

Oferta dwudziestu siedmiu modeli supernowoczesnych, spinningów Robinson - Maverick zwraca uwagę swoimi rewelacyjnymi właściwościami użytkowymi jak i elegancką stylistyką. Ta ostatnia wyróżnia się modną kolorystyką typu pixel camou, idealnie pasującą do ubrań, toreb i pokrowców, chętnie używanych przez spinningistów uprawiających street fishing.

Spinningi Maverick mają szczytową akcję, są sztywne i bardzo szybkie. Rękojeść jest dwuczęściowa, a neoprenowe elementy są tak zaprojektowane, że wędzisko doskonale leży w ręku zarówno w czasie rzutów jak i ściągania przynęty. Dodatkowym atutem jest konstrukcja uchwytu na kołowrotek, która odsłania fragmenty blanku, dzięki czemu spinningista wyczuwa lepiej brania. Spinningi są bardzo lekkie i są uzbrojone w dobrej klasy przelotki TS. Maverick to bogata oferta spinningów pozwalająca wybrać miłośnikom jigowania wędziska z wklejanką na podstawowe gatunki drapieżników. Modele spinningów oferowane są w różnych długościach umożliwiających komfortowe łowienie na różnych łowiskach, zarówno z brzegu jak i z łodzi.

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com