Echosonda FishHunter Pro - Lowrance

Wędkarstwo Podlodowe » Akcesoria podlodowe

Cena:799.00
Dostępny
masz pytania?

FishHunter™ PRO firmy Lowrance jest najszybszą na świecie i jedyną trójczęstotliwościową, bezprzewodową, przenośną echosondą dla smartfonów i tabletów Apple oraz Android. Sonar pływa po powierzchni wody i można go zarzucać oraz trolować za łodzią lub umieszczać w przeręblu. Śledzi temperaturę i głębokość wody, ukształtowanie dna oraz umiejscowienie ryb.

Wystarczy wrzucić do wody FishHunter™ PRO i obserwować wszystko, co znajdzie się w jego zasięgu. W tym celu można skorzystać z ustawień: WIDOK PODSTAWOWY (RAW VIEW) lub WIDOK RYB (FISH VIEW) aby zobaczyć głębokość dna, określić jego budowę i zlokalizować ryby. W trakcie obserwacji można swobodnie przełączać się w między widokiem tradycyjnym z łukami i widokiem ryb, poprzez naciśnięcie przycisku w górnym menu i wybranie preferowanego widoku.

Funkcje FishHunter™ PRO:


 WIDOK RYB (FISH VIEW) - To czytelny podgląd aktualnego obrazu wody, który powstaje poprzez pobranie podstawowych danych z sonaru, przetworzenie i uproszczenie ich w aplikacji, aby zapewnić szybki i łatwy dostęp do informacji. W szczególności usuwamy odbicia powierzchniowe i tworzymy bardziej uproszczone dno. Użytkownik uzyskuje piękny i czysty obraz słupa wody. Za każdym razem, gdy sonar wykrywa zakłócenia w słupie wody, na ekranie pojawia się ikona ryby (3 rozmiary). Ikony te identyfikują lokalizację zakłócenia w odniesieniu do położenia użytkownika. Ułatwia to identyfikację, gdzie pod sonarem FishHunter PRO znajdują się ryby. Ponadto, użytkownik może wykonywać swoim telefonem sonarowe „pingowanie”, za każdym razem, gdy ryby znajdują się pod urządzeniem FishHunter PRO, więc nie musi patrzeć na telefon.

WIDOK RYB Feature - FishHunter Fish Finder


 WIDOK PODSTAWOWY (RAW VIEW) - To nieprzetworzony obraz wody uzyskiwany w czasie rzeczywistym dzięki mocy trójczęstotliwościowego przetwornika. W tym trybie stajesz się ekspertem interpretując kolorowe linie na ekranie aby poznać głębokość i budowę dna, poszukując zaburzeń w kolumnie wody, w celu zlokalizowania ryb. Ten praktyczny widok daje użytkownikowi wszystko, czego potrzeba do szybkiego zidentyfikowania i złapania większej liczby ryb. Ciemniejszy kolor na ekranie oznacza gęsty materiał zarejestrowany przez sonar. Kolor czerwony przypisany jest do materiału o najwyższej gęstości. Jaśniejsze kolory wskazują bardziej miękkie materiały, jak drewno i wodorosty. Niebieski traktowany jest jako sama woda. Ryby identyfikowane są jako „łuki” koloru w kolumnie wody lub w pobliżu dna, w zależności od ich lokalizacji.

 

WIDOK PODSTAWOWY Feature - FishHunter Fish Finder


 

MAPOWANIE BATYMETRYCZNE -

MAPOWANIE BATYMETRYCZNE - Boat

Doskonałe narzędzie do tworzenia własnych map całego jeziora lub ulubionych łowisk. Po prostu troluj swój sonar FishHunter™ w poprzek obszaru, którego mapowaniem jesteś zainteresowany i FishHunter™ rozpocznie śledzenie głębokości i konturu dna, w miarę jak podróżuje wokół jeziora. Po ukończeniu, możesz nawigować z powrotem do dowolnego miejsca na swojej mapie lub ujrzeć wyświetlany przez sonar kontur dna po naciśnięciu dowolnego punktu na swojej mapie.

Bathymetric Map - FishHunter 3D and PRO

ZOBACZ FUNKCJE EKRANU


MAPOWANIE BATYMETRYCZNE - Top View
MAPOWANIE BATYMETRYCZNE - Side View

 

 

 

ŁOWIENIE POD LODEM - W przeciwieństwie do tradycyjnych flasherów, FishHunter™ PRO pływa na powierzchni wody w przeręblu, wytrzymując warunki pogodowe do -30ºC (-22ºF). Flasher łowienia podlodowego wykorzystuje dwie potężne, ultrawysokie częstotliwosci 475 kHz i 675 kHz, co pozwala widzieć błystkę w czasie rzeczywistym. Oba widoki: ekran podzielony (flasher) i ekran pełny (tylko flasher/ tradycyjny ekran z łukami ryb), pozwalają wygodnie dostrzec dno, jego głębokość i temperaturę na posiadanym smartfonie lub tablecie.

ŁOWIENIE POD LODEM - FishHunter

ŁOWIENIE POD LODEM - WIDOK PODSTAWOWYŁOWIENIE POD LODEM - Split View

 

 

Dane techniczne:


Zakres głębokości: do 45m,
Zasięg Wi-Fi: do 45m,
Minimalna głębokość: 0.4m,
Liczba przetworników: 1 Przetwornik trójfazowy,
Częstotliwość: 381kHz, 475kHz, 675kHz,
Prędkość trolingu: do 4.0 km/h,
Opcje widoku sonaru: RAW VIEW, FISH VIEW, BATYMETRYCZNE MAPOWANIE,

FLASHER ŁOWIENIA PODLODOWEGO


Oświetlenie nocne: Tak, podświetlenie LED przyciągające ryby,
Połączenie bezprzewodowe: Wi-Fi pracujące 4X szybciej od Bluetooth, (Nie są wymagane żadne dane komórkowe ani połączenie internetowe),
Typ sonaru: Piezo-Electric Ceramic Crystal,
Moc: 300 V,
Żywotność baterii: do 10 godzin pracy, lub do 500 godzin w stanie czuwania,
Temperatura pracy: od -30°C do +35°C,
Jednostka pomiaru: Imperial & Metric,
Waga: 155g,
Zgodność: +9000 iOS Apple i Android Smartphones oraz Tablet z GPS.

 

Zobacz Film z tym produktem:

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com