Żylka Stroft 25m - GTM

Żyłki, Plecionki

Cena:12.50
Dostępny
masz pytania?

Żylka Stroft GTM 25m

Stroft to jedna z najbardziej uznanych żyłek na świecie - produkowana przez niemiecką firmę Waku, posiadającą normę ISO 2062-12006.


Wytrzymałość na wężle - 96 %
 Dopuszczalne odstępstwo od średnicy - 0,001 mm
 Mała rozciągliwość
 Duża wytrzymałość na ścieranie
 Kolor : szary-przezroczysty
 Na szpuli - 25 m.

 

Dostępne średnice: 0,03 mm 0,04 mm, 0,06 mm, 0.08 0.10 mm, 0,12 mm. 0,14 mm, 0,16 mm.

Wybraną wielkość zaznacz w pasku pod ceną.

STROFT GTM to numer 1 pośród monofilamentowych żyłek wędkarskich.
W trakcie testów TUV w Monachium i na łamach amerykańskiego czasopisma "THE FLYFISHERMAN, Stroft GTM otrzymała tytuł najwytrzymalszej żyłki.
Głównym celem procesu obróbki żyłki GTM jest uzyskanie maksymalnej wytrzymałości przy jednoczesnym zachowaniu jak najwyższych współczynników giętkości i elastyczności. Proces ten jest poddawany nieustannym modernizacjom, tj. wielostopniowemu procesowi hartowania żyłki. Stąd, GTM to skrót od Getempertes Monofil - hartowanego monowłókna.
Jednocześnie dbamy o modyfikację mieszanki polimerów, które są stosowane w procesie produkcji żyłki GTM. To wszystko gwarantuje stworzenie najlepszej linii żyłek, która jest technicznie możliwa do osiągnięcia. W ten sposób, na przestrzeni lat, byliśmy w stanie dostosować proces uszlachetniania i obróbki, w taki sposób, że pewne współczynniki tj. tarcie dynamiczne, przyczepnoś
, twardość powierzchni, gładkość powierzchni, sprężystość, wytrzymałość na rozerwanie, rozciągliwość przy minimalnym obciążeniu, dynamicznym obciążeniu i maksymalnym obciążeniu, czułość, pamięć, elastyczność i miękkość uległy trwałej poprawie.

http://lowisko.net/files/zylka-stroft-25m.jpg

 

Cechy
Długość25 m
  • Dodaj link do:
  • facebook.com