Karp pełnopłuski - Gaby

Na prezent » Ryby pluszowe

Cena:49.00
Dostępny
masz pytania?

Gaby Maskotka Poduszka Karp pełnołuski 64cm

Piękna imitacja karpia pełnołuskiego o długości 64 cm.

 

Karp pełnołuski to ryba z rodziny karpiowatych. Pierwotnie występował w zlewni Morza Kaspijskiego, Aralskiego oraz Czarnego. Karp stał się bardzo popularną rybą hodowlaną po tym, jak został udomowiony w Chinach już w V wieku p.n.e. W hodowli uzyskał wiele odmian, od gatunków pełnołuskich po zupełnie pozbawione łusek. Jest rybą lubiącą spokojne i ciepłe wody. Odżywia się larwami owadów, mięczakami oraz skorupiakami.

W ostatnich latach stał się ikoną wędkarstwa sportowego ze względu na swoja waleczność i siłę. Cieszy się ogromną popularnością wśród wędkarzy na całym świecie.

Karp pełnołuski Gaby

Poduszki-ryby polskiej firmy GABY to unikatowe gadżety - coś, czego jeszcze nie było. To wykonane z najwyższą starannością maskotki, produkowane w całości w Polsce z poliestrowych antyalergicznych materiałów. Pokryciem jest delikatny materiał, a wypełnienie stanowi wata poliestrowa stosowana m.in. w poduszkach. Niepowtarzalna grafika została wykonana przez absolwentkę ASP w Krakowie. Oferowane gatunki to ryby ukazane w bardzo subtelnej, kolorowej i naturalnej formie, podkreślającej ich niebywałe piękno. Wzory firmy GABY nie mają odpowiedników w UE i są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Ponadto zabawki przeszły skrupulatne badania laboratoryjne wykonane przez firmę SGS w Wielkiej Brytanii pod kątem zgodności z obowiązującymi normami bezpieczeństwa zabawek EN 71.

Cechy
Długość64 cm
SymbolZe względu na długość wysyłka tylko kurierem GLS

Zobacz także

tunczyk-blekitnopletwy.jpg
Tuńczyk Błękitnopłetwy - Gaby
Cena:55.00»52.00
sledz.jpg
Śledź - Gaby
Cena:44.00
bass-wielkogebowy[3].jpg
Bass Wielkogębowy - Gaby
Cena:46.00»43.00

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

  • Dodaj link do:
  • facebook.com