Wędka Concept Feeder TB 13ft 3,90M 70G - Tubertini

Wędki » Feedery / Method

Cena:709.00
Dostępny
masz pytania?

Wędka Concept Feeder TB 13ft 3,90M 70G (medium Action) Tubertini

 

Medium Action; 13 ft. cw. do 70g, waga; 224g, średnica blanku (za dolnikiem) 11,70mm.

Średnica wewnętrzna przelotki szczytowe 3,5 mm!

Ta ultra lekka i super wytrzymała wędka feederowa jest ulepszoną wersją flagowego modelu z 2015r CONCEPT FEEDER.
Modele 11-12-13ft posłużą do połowu drobnych ryb (pięknie pokazują najdelikatniejsze brania), począwszy od drobnych płoci, a kończąc na karpiach 10-cio kilogramowych(największy złowiony na 11ft ważył 9,650kg).

Najmocniejszy model 14ft bez problemu da sobie radę z rybami duuuuużo wiekszymi.
W zasadzie nie powinno się poprawiać czegoś, co jest idealne ale firma TUBERTINI stwierdziła,że jednak można stworzyć" idealny ideał".
Zmieniono węgiel, z którego została wykonana wędka, co zaowocowało zmniejszeniem średnicy wędki oraz zwiększeniem mocy kija. Jednak po tych zmianach wędka nie straciła na swojej delikatności, a  według testerów stała się jeszcze delikatniejsza od poprzedniej, a co za tym idzie, przyjemność łowienia nią jest jeszcze wyższa.
Wędka ta to typowy parabolik (co widać na zdjęciach) ale jest ona na tyle sztywna, aby móc oddać nią bardzo dalekie rzuty. 2/1 czyli dwa w jednym; sztywność przy wyrzucie + parabolik przy walce z rybą (mega giętkość przy holu sprawia, że ryby bardzo szybko się męczą).
Dodatkowo został zmieniony uchwyt kołowrotka na lżejszy, a mega zmianą jaką zastosowali inżynierowie TUBERTINI, jest zastosowanie nowych przelotek, których ultra cienkie wewnętrzne pierścienie wykonane zostały z super lekkiego stopu (skład jest tajemnicą TUBERTINI).
Nowe przelotki nie tylko zmniejszyły wagę całego kija. W głównej mierze inżynierom chodziło również o to, aby zwiększyć średnicę wewnętrznego pierścienia, a zarazem nie zwiększać wielkości całej przelotki.
Udało się to w 100%.
Zwiększona średnica przelotek  wpływa na odległość rzutów i co bardzo ważne nie blokuje węzłów jeśli zastosowane są przypony strzałowe lub stopery żyłkowe(do zaznaczania odległości rzutu).
Reasumując:
Włosi stworzyli kij, który jest dopracowany w 100% (tzw; włoska robota), który zadowoli nawet najbardziej wymagających wędkarzy, czy to amatorów czy zawodowców startujących w zawodach.


Wędka posiada 3 składy + 3 wymienne szczytówki, które posiadają różne wytrzymałości w zależności od stosowanej techniki połowu.
http://lowisko.net/files/wedka-concept-feeder-tb-12ft-3-60m-70g[1].jpg

http://lowisko.net/files/wedka-concept-feeder-tb-12ft-3-60m-70g.jpg

http://lowisko.net/files/wedka-concept-feeder-tb-12ft-3-60m-70g[3].jpg

Potrzebujesz innego modelu ? Zadzwoń: 601 359 144 lub napisz: tomek@lowisko.net

http://lowisko.net/files/wedka-concept-feeder-tb-12ft-3-60m-70g[2].jpg


 

Cechy
Długość3,9m
Symbol05712
Waga224g
  • Dodaj link do:
  • facebook.com