Diaflex Carp Max 2 SECT. 2,75lbs - Robinson

Wędki » Odległościowe/Karpiowe

Aktualnie brak
masz pytania?

Seria doskonałych profesjonalnych wędzisk karpiowych zbudowana po licznych testach najlepszych łowców karpi z Beneluksu, Niemiec, Francji i Polski, którzy przekazali swoje sugestie naszym projektantom, jak ulepszyć i tak już bardzo wysoko notowane na rynku karpiówki Diaflex.

W rezultacie wprowadzono kilka istotnych innowacji: zmiejszono liczbę przelotek i zwiększono ich średnicę, zamieniono przelotki na dwustopkowe, co pozwala na dłuższe rzuty i pewniejszy hol,pogrubiono ścianki blanku, co zwiększyło dynamikę wędziska ,uchwyt końcowy rękojeści zastąpiono antypoślizgowym, cienkim neoprenem, poszerzono ofertę karpiówek o wędziska trzysekcyjne. W rezultacie otrzymaliśmy 10 wspaniałych, smukłych karpiówek, które są jednymi z najlepszych na świecie, bardzo szybkich, ale też niesłychanie mocnych, o niespotykanych właściwościach rzutowych i wytrzymałościowych.

Modele 3,6 m, 2,; LBS – to idealne kije na małe i średnie wody oraz do wywózki. Modele 3,6 m, 3 LBS to najbardziej uniwersalne karpiówki na każdą wodę pod względem precyzji rzutu i finezji holu. Modele 3,6 m, 3,5 LBS to kije do dalekich rzutów. Modele 3,9 m, 3 LBS to kije polecane na trudne łowiska, wymagające utrzymania uciekającego w zawadę karpia. Modele 3,9 m, 3,5 LBS to fantastyczne karpiówki o piekielnej mocy do zadań ekstremalnych.

Długość: 360 cm

ILość SEKCJI:2

2,75lbs

 Długość transportowa:185 cm

Akcja progresywna

 

 

Zobacz artykuły o tej wędce:

http://www.robinson.pl/rzeczne_amury_na_diaflex_carp_max!,i3,i_skr55,str5.html

 

http://www.carpsoul.com/articles.php?article_id=82

Cechy
Długość360 cm
  • Dodaj link do:
  • facebook.com